Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem megy a felejtés. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy a felejtés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régóta szeretek egy nálam 4 évvel idősebb srácot...annyiszor elhatároztam hogy, márpedig elfelejtem, de nem megy a felejtés, mert majdnem mindennap látom. A srác szinte észre sem vesz, bár néha rám mosolyog kedvesen, és engem néz de ez ritka, és ha minden igaz még barátnője is van.. Ha a közelében vagyok mindig hülyét csinálok magamból, mára már teljesen lejárattam magam. Ha beszélünk egymással teljesen elvesztem a fejem és minden porcikám remegni kezd... Szerintetek mit kéne tennem?
2010. jan. 15. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a felejtés akkor te egy elefánt vagy!
2010. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem próbálj úgy tekinteni rá, mintha csak egy "régi" ismerős lenne, egy semleges személy. szerintem akkor nem lesz remegés meg ilyenek..

de ha mosolyog amikor elmész mellette, akkor lehet, hogy felfigyelt rád..nem tudom ezt te érzed.

2010. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát te meg egy bunkó..

És köztetek nem lehet több mint barátság?

De ha nem akkor próbálj még kicsit se rá gondolni..vagy menj el haverokkal ide-oda, és akkor hátha fog menni.

Amúgy meglehet kérdezni a korodat?

(Én is így vagyok egy lánnyal, nem tudom elfelejteni..mindig ő jár az agyamba..de tudom h köztünk nem lehet több mint barátság.:( És ez sz@r érzés.)

15/F

2010. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmiképp se vald be neki, hogy szereted, azzal elijesztenéd... inkább csinálj te is úgy, mintha nem érdekelne és ha ennek ellenére se szentel neked több figyelmet, akkor kerüld, hogy ne kelljen látnod és könnyebb lesz elfelejtened. ha viszont el kezd foglalkozni veled többet azok után, hogy úgy csinálsz, mint ha nem érdekelne, akkor mondd el, hogy szted megpróbálhatnátok együtt... én legalábbis vmi ilyesmit várnék a csajtól

18/F

2010. jan. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem ment a felejtés pedig az exem volt.

Juniusba szakittunk.. aztán azt gondoltam h nekem ö az igaz.. mindig ö járt a fejembe.De aztán egyre jkezdtem elfeldni.. föleg h azota egyszer le is feküdtem vele..szowal jahmm.:S nyugi menni fog.:D és most a lefjobb baértom.:D mindent megbeszélek vele:D miwel még mielött nem jártunk akkor is barátok woltunk.:D

2010. jan. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! 15 éves vagyok és elefánt bár erről én még nem tudtam, nem tűnt fel hogy szürke vagyok, nagy és egy hosszú ormány lóg az orrom helyén...de, ha te jobban tudod akkor nekem mindegy... Amúgy nem hiszem hogy lehetne bármi is köztünk...elég jóban vagyok a húgával és ő nekem még anno azt mondta, hogy az idősebb csajokra bukik...
2010. jan. 15. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Adom én is, csak egy dagadt elefánt vagy, ennyi. Ha remegsz is, akkor valószínű lelki-mentális zavaraid is vannak, mindenkinek érdeke, hogy a magadfajták ne jussanak párkapcsolathoz.
2010. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:):):)Az első hozzászóláson röhögtem egy sort :-)
2010. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!