Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele fogok őrülni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerek egy fiút.. akivel teljesen megszerettük egymást. Még soha nem szerettem senkit sem ennyire. Tudom, hogy ez a fél év kevésnek tűnik, de érzem amit érzek. Szóval teljes mértékben megbíztam benne és most is természetesen. Majd a minap elég durván összevesztünk, egy teljesen aprócska ügy miatt, legalábbis szerintem az. Lehordott minden hülyének, szerencsétlennek stb. és provokálni próbált, hogy vágjak vissza, de nem akartam hisz szeretem.. de végül is csak kihozta belőlem és megtettem. Persze én voltam a szemét... de én még mindig szeretem, ami nem helyes. Ő már csak azt szeretné ha "jóbarátok" lennénk.. de én erre képtelen vagyok, nem akarok már tőle semmit, de nélküle mégis megőrülnék.. nem lenne kinek elmondani a mindennapjaim, mit tegyek?
2010. jan. 16. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

"Persze én voltam a szemét..."


Akkor mégis miért picsogsz itt, mint valami pincsikutya? Elcseszted. Ez a való élet, a tetteknek következménye van. Legközelebb, majd jobban figyelsz. Vagy nem. A sztori alapján elég nagy gnóm lehetsz.:-(

2010. jan. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha jól értelmezem és minden le van írva, akkor a srác direkt csinálta ezt vele, mert szakítani akart.. Nem feltétlen ő a gnóm...


Nekem az a furcsa, hogy "de én erre képtelen vagyok, nem akarok már tőle semmit, de nélküle mégis megőrülnék"


Kissé ellentétes.


És ezt is butaságnak tartom:


"de én még mindig szeretem, ami nem helyes"


Azt szeretsz, akit akarsz, de ha jól látom, akkor ő már nem fog visszajönni :(

2010. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodjatok meg mindketten aztán beszélgessetek el a dolgokról őszíntén, ha ez sem megy, akkor menjetek el a csernus show-ba ...
2010. jan. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én értem. Legyetek barátok, mi is azt csináltuk. Suli miatt alig jutott időm barátokra és gyakorlatilag mindenkim leépült barátnőmön kívül, akivel meg nemrég szakítottunk. (Neki is leépültek az emberei.) Seperc alatt átalakítottuk a kapcsolatot barátsággá, minden este (!) telefonon beszélünk, nem is keveset, mesélünk egymásnak apróságokról, randikról (!), az egyetlen különbség, hogy ritkábban találkozunk és nincs szex. Neked is ezt javaslom, ha kivitelezhető. (21/f)
2010. jan. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szeresd meg magad és fogadd el az egyedüllétet!!!

Önmagad barátjává kell válnod.


Időre van szüksége mindkettőtöknek és ha szerencséd van minden megoldódik.

2010. jan. 16. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ idő majd mindent megoldd!
2010. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod le adom az id-m, és nekem elsírhatod nap mint nap a gondokat, amiket átéllsz. De csak olyan feltétellel hogy jó ismerösök maradunk a gyakori kérdések pont húúúról, és nem szeretsz belém. :-)


- TheOne -

2010. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!