Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek terhes? Kivertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Kivertem neki, ő nem ujjazott meg, de simogatta a hüvelybejáratom

Figyelt kérdés
az előző hétvégén az egyik barátommal túlságosan összemelegedtünk. az ágyon feküdtünk, smároltunk.. én kivertem neki, közben ő fogdosta a mellem. elélvezett, éreztem a hasán az ondót. ő benyúlt a bugyimba, de nem ujjazott meg, max a hüvelyemet simogatta. remélem nem nyúlt bele a saját ondójába és nem került a bugyimba... nagyon izgulok hogy terhes lehetek :((((( emiatt már aludni sem tudok. kérlek segítsetek :( jah, és kb 8 nap múlva kéne megjönnie, de nagyon görcsölök. ha megjön 8nap múlva, onnantól megnyugodhatok? :( előre is köszi a válaszokat!
2010. jan. 16. 00:57
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
már most is megnyugodhatsz, azért ennél picit több kell... :)
2010. jan. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem fogsz teherbe esni.
2010. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ne szívassátok már!

Mennyi kretén jár ide mostanság, atyaég.


Azonnal nőgyógyász vagy ügyelet, ott felírják a szükséges tabit.

2010. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem igaza van az első 2 válaszolónak! :)
2010. jan. 16. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
nem leszel terhes.
2010. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! kezdek megnyugodni... de még írhattok..:|
2010. jan. 17. 10:02
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem se leszel terhes.
2010. jan. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
elég mélyre kell annak bekerülnie, ha csak kívül simogatott, de még ha egy picit be is nyúlt, se kerülhet oda.
2010. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes leszel akkor azt beírják a Ginisz rekordok könyvébe ugyanis körülbelül 100 milliárd % od van hogy nem leszel az.

Kell hozzá egy jó erős löket h elérjen ahova kell

És pihend ki magad

2010. jan. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

kérlek szépen, ne emeld ki a kérdésedet, hanem vegyél egy b@szott terhességi tesztet a rossmannban és tudd meg h terhes vagy e v sem.

az itt kapott válaszoktól nem leszel nem terhes.

2010. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!