Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Néhány napja észrevettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja észrevettem, hogy az egyik heregolyómon belül van egy másik golyó, sokkal nagyobb mint a külső! Nagyon megijedtem nem tudom mitévő legyek, ez normális?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 02:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt erről előadásunk.


Ha nagy csomószerű és nem fáj nyomkodásra akkor vizsgáltasd meg orvossal mert lehet hogy hererák!!! Bocs, őszinte vagyok.

De ne parázz, szinte 100%-osan gyógyítható műtéttel vagy sugárkezeléssel. De ahhoz időben el kell menni vizsgálatra.


Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz és mondjad el neki!!!

2010. jan. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy injekciót kapsz, ha kiderül hogy ez a bajod. Az is szépen elintézi a rákos daganatot.


Serdülőkortól-időskorig mindenki érintett lehet ez ügyben.


Ha alhasi tájékon vagy a herédnél kellemetlen érzéseket tapasztalsz az is jelentheti a betegség valószínüségét.

2010. jan. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a mellékherét érzed. Urológushoz el kell menni, hogy megnyugodj. Nem kell rögtön rosszindulatú dologra gondolni, ha nem a mellékherét tapintottad, akkor lehet nyirokcsomó megnagyobbodás is. De a rosszindulatú elváltozás és saját magad megnyugtatása érdekében mutasd meg orvosnak. Ha netán rosszindulatú elváltozás van, amit nem tartok valószínűnek, akkor fontos, hogy minél előbb kiderítsék. Szóval hétfőn kérj időpontot urológushoz.
2010. jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem elraboltak az UFO-k!!!

Mély hipnózisban beléd építettek egy szerkezetet, hogy nyomon tudják követni a mozgásodat és az emberek nemi életét megfigyeljék...

2010. jan. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehet az egyik golyódon belül egy olyan golyó, ami nagyobb mint amiben benne van?
2010. jan. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is azt olvastam, hogy az ilyen csomók hererákot is jelezhetnek, de lehet hogy csak egy másik mirigyet éreztél. Már csak azért is, hogy megnyugodj, el kellene menned dokihoz. Hererák tekintetében a 15-30 éves korosztály sajnos a legveszélyeztetettebb, minden ilyen korú fiúnak/férfinek évente kéne szűrésre járnia:( Nem egy férfiálom a vizsgálat de még senki se halt bele. Remélem minden rendben lesz:)
2010. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!