Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa ez egy kicsit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem furcsa ez egy kicsit? Hogy lehet hogy még mindig nincs barátnője?

Figyelt kérdés

A volt barátommal két éve szakítottunk és nagyon jó barátok maradtunk, de azóta egyszer sem volt barátnője és nem volt köze semmi csajhoz.

Meg elkezdtem gondolkozni rajta hogy amikor együtt voltunk akkor is inkább csak "barátok" voltunk. 4 évig voltunk együtt és három évet vártunk azzal hogy lefeküdjünk. Én akartam, de ő nem. Akkor is csak párszor csináltuk. És mikor szakítottam vele, az se viselte meg túlzottan.

Tudom, törődjek a magam dolgával, de akkor is kíváncsi vagyok. Lehet hogy a pasikat szereti engem meg csak álcának tartott??


2014. aug. 27. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy aszexuális.
2014. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy homo. Fiú barátok sokan veszik körbe?
2014. aug. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Van egy "legjobb" barátja. Folyton egymás nyakán lógnak. De annak a srácnak van komoly kapcsolatal. Elvileg.
2014. aug. 27. 11:44
 4/9 anonim ***** válasza:
három évet?? ez tényleg nem normális
2014. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy homo. Fiú barátok sokan veszik körbe?
2014. aug. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te is ott voltál mint "komoly kapcsolat"...4 évig...
2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Inkább az a furcsa,hogy az ilyenek hogyan tudnak évekre barátnőt szerezni maguk mellé,míg én,aki tényleg,igazán szeretnék egyet,egyszerűen nem tudok.
2014. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mér furcsa hogy 3 évet várt? Én 2- öt vártam igaz vele volt először és nem tudtam milyen jó , addig meg pettingeltünk.
2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es, a te esetedben a szeretnék, a "kellene, de nem teszek érte"? Olyan nincs, hogy külsőleg fejleszted magad, mellette két csajozási kísérlet között gondolkozol egy kicsit, és nem jön össze semmi. Jótanács: adj lejjebb az igényeidből, ne egyből egy topmodellel kezdj, hanem egy olyan lánnyal, aki "átmegy a rostán" de humoros, veszi a lapot, megértitek vele egymást.
2014. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!