Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok nektek van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok nektek van valami olyan szokásotok amit titkoltok senki se tud akármi (nem feltétlen szexuális)?

Figyelt kérdés

Nekem van :DD elég undi senki se tudja :DD amikor nem látnak akkor sokszor van hogy "fikázok" és olyankor bele kene vagy az asztal/szék esetleg ágy aljába :D ismerősöknél is szoktam ha nem látnak :) meg sokszor van nem tudom miért nem tudatosan pl megvakarom a p*ncim vagy a fenekem utána mindig megszagolom a kezem

nektek milyen furcsa szokásotok van írjátok le nyugodtan úgyis anonim :D (azt is hány évesek vagytok meg fiú vagy lány)

18/L



2014. aug. 29. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26/f, maszturbálás közben néha amikor jó bőven síkositós az ujjam "véletlen" felcsúszik a végbelembe és hatalmas spriccelős orgazmusom szokott ilyenkor pár másodpercen belül lenni...csajom szinte minden szexuális dologra / szokásra nyitott, de ezt még nem mondtam el neki...se
2014. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ja van még valami, amit még az előbbinél is jobban titkolok (mert amúgy az első vagyok), hogy imádom a metált és rocker vagyok, mégis sokszor hallgatok cyber-goth EBM industrial/aggrotech zenét is...és baromira bejön.
2014. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem beszárad az orrom, akármit csinálok vele, úgyhogy időnként rásegítek, de ehhez elvonulok mondjuk a wc magányába, hogy ne lássa senki.
2014. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

én ha kitörlöm a fenekem és véletlenól az ujam beleér a kakába nem mosom meg mindig ha lusta vagyok csak erősen letörlöm papírral és utána úgy nyulok az emberekhez kajához stb :$ :D


20/L

2014. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

De jó, hogy nem csak én vagyok ilyen beteg. :D

Én a véres dolgaimmal szoktam "játszani". Legyen az papírzsebkendõ vagy használt tampon. Ha menstruálok akkor összekenem magam a véremmel és azt csodálom. Imádom hagyni, hogy a lábamon folyjon le vagy kicsöpögjön belõlem és összevérezzem pl. a kádat.

Ha vérzett az ujjam mert elvágtam akkor felitatom a vért egy zsepivel majd azt nézegetem, rakosgatom ide-oda. Ez úgy zajlik, hogy fekszek az ágyon a véres zsepi meg mellettem van és kb mint egy játszó kutya vagy macska dobálom néha vagy belehempergek.

Olyan is szokott lenni, hogy leteszem az asztalra a véres dolgaimat és leülök kávézni mellé, közben elmélkedek az èletrõl. A tamponnal csak a fürdõszobában szoktam játszani, kinyomom belõle a vért a mosdóba és utána meg azt nézem. Miután kitomboltam magam akkor jöhet a fertõtlenítés, gondosan ügyelek arra, hogy ne maradjon sehol se a vér, mindennel amivel érintkeztem azt megtisztìtom vagy kimosom. Jó barátom a Domestos, a kézfertõtlenítõ gél, antibekteriális folyékonyszappan.

19/L

2014. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
azért az 5-ös válasza elég durva :O :D
2014. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
5-ös te már nem fura vagy, hanem beteg...
2014. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
ne szoljatok mar le... az ilyen kocsogok miatt szoktak az emberek meg ismeretlenul is hazudni!
2014. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

#7

Akkor beteg vagyok, nagy dolog. Nem ártok vele senkinek, nekem sincs tõle semmi bajom pedig évek óta ezt csinálom, figyelek a tisztaságra is, nem veszélyeztetek vele senkit.

2014. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

szagolgatni én is szoktam és a testszagokat szeretem valamiért :DD

14/f

2014. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!