Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélményetek "A férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélményetek "A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról" könyvről? Hasznosnak találtátok? Vagy valami más könyvet nem tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szinte semmi tapasztalatom sincs, és nem tudom, hogy ez a könyv csak jobban összezavarna-e vagy segítene megérteni a férfiakat. Nem igazán olvastam még e témában, de úgy határoztam, hogy most eljött az ideje. Így jött a képbe "A férfiak a marsról, nők a vénuszról" könyvecske. Persze az ominózus kérdés, hogy "Tényleg jó ez a könyv?" ebben a történetben is felmerült, csak most nem a könyvesboltban (hanem otthon a kanapén) és nem az eladótól kérdezem, hanem a gyakorikérdések.hu lelkes válaszolóitól. És hát a véleményetekre kíváncsi vagyok.

...És nagyon meg is köszönöm ha be is pöttyögitek! :-)



#könyv #ismerkedés #szerelem #A férfiak a Marsról #a nők a Vénuszról
2014. aug. 30. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Jo könyv
2019. máj. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!