Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem vagy sem? Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáncsi91 kérdése:

Szerelem vagy sem? Nem tudom eldönteni!

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy szerelmes vagyok egy bizonyos valakibe vagy sem. Sok időt töltünk együtt a munkahelyemen, sokat dumálunk, lehetne azt is mondani igaz barátok vagyunk, de ennyi amikor ott van melletem se többet se kevesebbet nem érzek. A baj akkor kezdődik amikor hazamegyek, csak rá tudok gondolni, hogy mi van vele, mit csinálhat (kicsit balhés élete van). Amikor meg esetleg több napig nem látom egyszerűen megörjit az érzés mintha valami folytogatna, ilyenkor azt érzem mintha szerelmes lennék. Aztán mikor meglátom újra, megnyugszik a lelkem, és az az erőteljes érzés amit a hiányában érzek megszűnik. Ez így normális? Csak akkor érzem a szerelmet ha nincs velem? Bevalomm otthon elég magányos vagyok, lehet csak a magány tenné ezt velem? Valami tanács?

2014. aug. 30. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván te vagy a csaj.Megértelek,mivel mi érzelmesebben fogjuk fel az ilyen dolgokat,és több mindent látunk bele egy sima jó barátságba is.Nekem is van olyan illető a melóban,akivel nagyon jól kijövünk,aki tetszik,és simán izzik köztünk a levegő,szerintem legalábbis.Mégsem próbálom túlkombinálni,mert ez csak flört.Mindkettőnknek megvan a maga kis élete.Ha majd akar tőlem valamit komoyabban,azt mondani fogja.Ha meg nem,volt legalább pár szép hónapom.Így kell felfogni.Bár én már nem vagyok tini,és tudom kezelni az ilyesmit.
2014. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi odaírhattam volna :P Én a pasi vagyok :P
2014. aug. 30. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább rajongás, és megszoktad a társaságát, nem akarod, hogy ennek vége legyen.
2014. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!