Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ennyire számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ennyire számít a pasinak milyen a haja?

Figyelt kérdés
mimdig látom, hogy a pasik állandóan a hajukkalvannak elfoglalva. Hogy áll stb. Volt, hogy a buszon elővett egy kistükröt, és ott kezdett fésülködni, cümmögni, hogy rosszul áll a haja. Nekem higiénia miatt nem lehet olyan hajam, olyan 2-4 centire le kell vágnom, nem használhatok zselét, vaxot stb. Nem vagyok se kopasz, se ápolatlan, csak nincs ˝divatos˝ hajam. Volt, hogy ezért koptattak le, mondván nem jó a hajam.... Manapság nem elég csak ápoltnak lenni?
2014. aug. 30. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a fiatal lányokat vesszük, akkor igen is fontos, mivel azt nézik meg általában legelőször egy fiún.
2014. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jobb szeretem a nem rövid hajat, 4 cm már talán jó, de a divatos, zselézett hajak nem jönnek be. A nagyon rövid viszont senkinek nem áll jól szerintem. Viszont azért kizáró ok nem lenne.
2014. aug. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerős, nekem rövidrenyírt hajam van, de sajnos ez se jön be a lányoknak, nem értem miért kéne hosszú homokos hajat növesztenem ilyen emósat nekem nem áll az jól úgy néznék ki mint egy kislány, így is eléggé kisfiús vagyok pechemre
2014. aug. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem sokat számít. nem valószínű hogy összejönnék egy zselézett hajú sráccal. szóval, igen. odafigyelek az ilyen apróságokra
2014. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

23 vagyok.

Inkább levágom, mint a zselétől korpás, zsŕos legyen a hajam. RÉGEBBen zseléztem, és volt, hogy szóltak milyen jó a hajam, de ezt felszínesnek tartom kicsit, hogy ez kizáró ok legyen. Lehet valakinek divatos a haja, ha nulla jellem társul hozzá.SZERINTEM!!

2014. aug. 30. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a hoszabb haj jön be. Lehet ez a bajuk a lányoknak.
2014. aug. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

számomra a rövid tüsi(pár miliméteres) egységesen rövidrenyírt haj a férfias! kinek a pap,kinek a papné...


a kopasz pasik nem jönnek be,és a kopaszodóak sem..de ha már valaki kopaszodni kezd, akkor tolja le nullásra,vagy 1-2milisre!

2014. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak fontosabb dolgok is, mint a haj..
2014. aug. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!