Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A múlt éjjel azt álmodtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múlt éjjel azt álmodtam hogy csókolóztam egy lánnyal, és nagyon jó volt, ez jelent valamit vagy csak szimplán "kanos" vagyok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 30. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már, de akkor nem kanos voltam, hanem szerelmes. :) 20/F
2014. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szkeptikus vagyok. Semmit sem jelent, csak egy álom.
2014. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Majd felébredsz.
2014. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy hiányod van. de mázlid van, én sosem emlékszem az álmaimra. ha meg igen, akkor az általában valami nagyon morbid,beteges nyomasztó szar, háborúval, és vérrel
2014. aug. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1. :D Hát nem tudom, hogy jelenleg hogy vagyok, még májusban szakított velem a barátnőm és nagyon le vagyok törve miatta, de próbálok visszajönni, és lehet hogy valami megmozdult, van 1-2 csinos lány aki tetszik csak az a baj hogy én nem vagyok valami modell :D
2014. aug. 30. 22:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Szeretethiányod lehet, vagy szerelemhiányod. Ha igazán kanos lennél másról álmodnál. Egyébként meg az is lehet, hogy foglalkoztat ez a barátnő dolog és ezért álmodsz ilyeneket. Szeretnél egy barátnőt.
2014. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, lány vagy. :D Ha fiú vagy, akkor mi ebben az álomban a furcsa? :)
2014. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vágysz a szerelemre, mert hiányzik, a szeretet és a szerelem, ennyi az egész. Én is ilyen vagyok már vagy féléve. 3 hónapja tetszik nekem egy lány de ritkán futok össze vele és nem sokat tudunk beszélgetni sem, és gyakran álmodok vele hogy csóklózunk meg minden. De sokszor van amikor csókolózok egy lánnyal de egyáltalán nem is ismerem aazt és ez azért van mert már vágyom rá, ennyi :)
2014. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt természetes.

Nem kell modellnek lenned, h jó csajokkal ismerkedj. Tapasztalat :D.

2014. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem kell modellnek lenned.Ha nem tetszik a lánynak a külsőd akkor dobd fel.Pl.:lazább gatya,kapucnis pulcsi meg ilyenek és máris máshogy nézel ki.Amúgy egy normális lány nem a külsöre alapoz hanem a szívedre.Hidd el,én már csak tudom.
2014. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!