Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ez fog történni? Soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez fog történni? Soha nem lesz senkim? (további lent)

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy azért nem tetszem a fiúknak, mert nem sminkelem magam, meg nem járok magassarkúban, szűk ruhákban, és így örökké egyedül maradok.

Szerintem ez butaság, hiszen mindenkinek megvan a párja valahol, de mégis ott van a fejemben, hogy igazuk-e van? :/

17/L



2014. szept. 1. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
ez telibe hülyeség...ez olyan, hogy azért nem lesz senkid mert barna a hajad...ugyanakkora hülyeség...
2014. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass rájuk! Nem kell mindenkinek cicababásnak lenni!

Én 19 éves lány vagyok, egyedül a szalagavatómon voltam kifestve, azon kívül egyáltalán nem sminkelek! Nem hordok magassarkút, csak nagyon kivételes eseményeken, ha muszáj. Nem vagyok túl csajos, nem rakom ki a mellem, inkább sportosan, kényelmesen, lazán öltözködöm. Ehhez képest a jelenlegi barátommal már 3 éve együtt vagyunk, és 15 éves korom óta mindig volt legalább egy ember, aki udvarolt...


Ne hagyd, hogy az ilyen rosszmájú megjegyzések elbizonytalanítsanak, mert ha nem bízol önmagadban, az látszik ám rajtad kívülről is!

2014. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ne hülyéskedj még csak 17 vagy, nem leszel egyedül örök életedre. Nem kell szűk ruha meg magassarkú de az sosem árt ha csinos vagy.
2014. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

A szokasos "jajdenormalisvagyok és sajnáltatom magam egy kicsit"-kerdes..


Amúgy ha a legkevesbe se öltözködsz dekorativan,nyilvan kevesebb figyekmet kapsz..


18/F

2014. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!


Tény, akik sminkelnek, szűk ruhákat hordanak, hamarabb felkeltik mindenki figyelmét!


De vannak srácok, akik az egyszerűbb kinézetű lányokban is meglátják a szépet, inkább azzal szokott a gond lenni, hogy nagy többségük (itt is vannak azért kivételek) nem mernek odamenni a lányokhoz, ráadásul a lányok őket sem veszik észre. Így kialakul egy ördögi kör, lehetnének ezekből potenciális kapcsolatok, de mindenki inkább egymaga nyalogatja a sebeit.


Az ilyen fiúk/lányok általában egy idő után a baráti körükből találnak maguknak partnert.

2014. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem igazuk-e van, hanem igazuk van-e. :)


Ha mindenkinek van is párja, lehet, hogy a világ másik felén. :| De na aggódj, találni fogsz valakit, csak az nem talál, aki nem akar.


--


"De vannak srácok, akik az egyszerűbb kinézetű lányokban is meglátják a szépet" Ja, csak sokszor az egyszerűbb kinézetű lányoknak vannak a legnagyobb elvárásai, kompenzálni akarják magukat. Bár ez fordítva is ugyanolyan gyakran igaz... persze vannak kivételek.

2014. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazából te min nyavalyogsz? Az a bajod, hogy nem figyelnek fel rád, mert 0 módon öltözködsz és nem adsz magadra. Ez könnyen elképzelhető, nagyon nagyon jó adottságok kellenek ahhoz, hogy ezek ellenére egy lány vonzó legyen.

De mi is a probléma? Miért nem lehet ezeket megtenni? Vannak akik genetikailag csúnyák, szomorkodni egyedül nekik van okuk, neked az már teljesen a saját döntésed, hogy hajlandó vagy-e energiát fektetni bele, hogy esztétikusabb legyél, vagy nem.

2014. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Nem nyavalygok, hanem feltettem egy kérdést. A nyavalygás nem szokásom, pusztán elbizonytalanodtam, mert mindig ezt vágják a fejemhez. Ennyi az egész.
2014. szept. 1. 12:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem járok magassarkúban nem sminkelem magam minden reggel sőt semmiféle kenceficét nem használok gondolok itt arckrémek stb... Mégis van barátom már közel 3 éve és nem ő volt az első. Ha valakinek számít hogy nem sminkeled magad vagy hogy nem öltözöl úgy mint egy sarki lotyó az akkor eléggé felszínes ember. Ha egyébként igényes vagy rendben tartod magad és olyan szinten odafigyelsz az öltözködésedre hogy ne szakadt homeless cuccokba járj akkor szerintem előbb utóbb fogsz találni valakit akit nem érdekel hogy nincs két tonna vakolat az arcodon.
2014. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem minden fiúnak az tetszik, vannak kivètelek.
2014. szept. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!