Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, akinek nincs meg minden foga?

Figyelt kérdés
Orvos távolította el, nem arról van szó, hogy szét van rohadva a szája. Viszont nem egy darabról van szó, és látható. Pénz pótlásra csak évek múlva esedékes. Addig érdemes egyáltalán ismerkedni?
2014. szept. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátul akkor nem gond nekem is hiányzik hátulF
2014. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát...ha mást nem a Mónika show-ban könyörögnének, hogy maradj még!
2014. szept. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi gond ezzel.
2014. szept. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gáz. De szokott lenni ilyen kérdés és rendszeresen lepontoznak miatta, de én az ilyentől undorodok. Ha én is adok magamra, ő is adjon. 23L
2014. szept. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pár évtizede még gyerekcipőben járt a fogpótlás,és az volt a ritka akinek 30-40 éves korában még meg volt minden foga,és még is leélték az életüket hiányos fogazattal is.Vagy fogazat alapján választasz magadnak párt?Mint az állatvásárban a lovaknak szokták a fogát nézni.Micsoda világ.
2014. szept. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos, mert az ápolt, egészséges külsőnek szerves részét képezi, hogy a fogazat is legalább a látható helyen látszólag hiánytalanul meglegyen. De pl.: ismerek olyat, akinek meg van csinálva kivehetősre néhány foga elöl. Szerintem ez még nem akadály, véglegesre megcsinálhatja később is. Ha valakinek elöl hiányos a foga, azt nem buzdítom ismerkedésre, mert szinte biztos, hogy lesz része elutasításokban, de ha látszólag minden rendben, akkor szerintem simán lehet próbálkozni. Ha komolyra fordul, akkor a pár úgyis megértő lesz és segíteni fog.
2014. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a bölcsességfoga,meg néhány hátsó foga hiányzik,az nem gáz!

Ha elől hiányzik,biztos nem tetszene..Sajnálom én ilyen vagyok...

2014. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 megbaszo válasza:
Naná , nem fogaz.
2014. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a fog a legfontosabb.
2014. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!