Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. s Érez irántam valamit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. s Érez irántam valamit, vagy csak kötődik hozzám valamiért? (több lent)

Figyelt kérdés

Előre is: szeretném ha normális válaszokat adnátok,nagyon szépen köszönöm! :)


Tavaly októberbe megismerkedtem egy fiúval(egy suliba jártunk) nagyon sokat beszélgettünk facebookon. Valóságban nem nagyon csevegtünk,mivel FÉLÉNK,VISSZAHÚZÓDÓ (VOLT). Kezdtünk kötődni egymáshoz,olykor együtt mentünk suliba.Lassan egymásba szerettünk,nemtudom valósak e votlak az érzelmek.Sokszor megbántottam,bunkóztam vele(nemtudom miért :( ) Azután decemberbe,vége lett mindennek,majd nem bírtam nélküle,és megkértem h maradjunk barátok.. próbáltunk barátként tekinteni egymásra,legalábbis én igen. majd apródonként célozgatott h "mi ketten.." (eközbe nekem már alakulóban votl egy kapcsolatom.) majd megszakítottuk egymással a kapcsolatot.Nagyon sokszor felkeresett,én reagáltam.. azt mondta,nem érez irántam semmit,de szerintem csak hazudott,hisz mindig felkeresett,hiába utasítottam el.nemrég is rámírt "ask.fm" oldalon,aztán fészbukon beszélgettünk,mesélte h megváltozott stb,meg hogy talizhatnánk.. utánna felhoztam a barátommal kapcsolatos témát és elkezdett bunkózni,írigykedni.. vagdalózott,bunkozótt.. majd elküldtem a p*csába. :/ nemtudom miért csinálja ezt.. nagyon sokat elmélkedtem miért keres fel mindig több hónap után,ha nem szeret,sőőőt.. barátnője is voltmár,akivel nemrég szakított. nagyon nem értem mi járhat az eszében ,vagy a szívében. vélemény?



2014. szept. 1. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

miért foglalkozol ezzel, ha már van barátod? nem szabad így játszadozni szerencsétlen fiúkkal...

ha nem is akar tőled semmit, akkor is szerinted, hogy esik neki, hogy az aktuális párodról beszélsz neki?

2014. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom vele,csak képptelen vagyok felfogni a gondolkodását és zavar,h szinte mindig felkeres.Nagy bennem a sajnálat iránta... mert sokmindenen átmentünk,na mind1. lényegtelen nem kell válaszolgatni.
2014. szept. 1. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szeretne ez a pasi(már ha pasi) akkor a tenyerén hordozna. Óvna, védene, és még véletlenül sem akarna megbántani, hogy nehogy fájdalmat okozzon neked.


Szóval ehhez viszonyitsd a viselkedését, és lépj tovább. Lesz jobb, olyan aki meg fog becsülni téged, és nem fog fájdalmat okozni neked, és nem fog becsapni.

2014. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!