Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kik szoktak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kik szoktak itt hasznos, normális és tényleg segítő válaszokat adni?

Figyelt kérdés

Nincs semmi provokáció a kérdésemben, csak dühítő, hogy sokszor nem is a kérdésre válaszolnak hanem saját magukról írnak meg odaköpik a végére írj privit :) Nem neveznék meg senkit s sok ilyen van..


Szóval ti is tapasztaltátok ezt ?


Pozitív válaszadókra írhattok példákat.



2014. szept. 2. 00:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
én
2014. szept. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
44%-al csupa hasznos lehetsz.
2014. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én nem.
2014. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
67%
Nem nagyon tudnék,mert mostanában úgy törlik a neveket,mintha fizetős lenne az új.
2014. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Én pl normális kérdésre normalis választ adok, de egy olyanra amit naponta 80szor kérdeznek meg, vagy a kérdés alapból egy nagy baromsag arra miert válaszoljak komolyan ? :)
2014. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Az 55 sem sokkal jobb ám :)


De hozzátenném, hogy itt nem sok összefüggés van a százalékok és a valdi hasznosság között. Sokan lepontozzák az őszinteséget, vagy szimplán ha nem tetszik nekik a válasz, vagy akár csak a válasz stílusa. Szóval a százalék egy dolog, a válasz hasznossága meg egy másik.

2014. szept. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Én szerencsére egész sok rendes válaszadóval találkozom. Sajnos neveket nem tudok. :(

És én is igyekszem rendes válaszokat adni... bár kinek hogy. :)

2014. szept. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig olyan minőségben válaszok, amilyen a kérdés minősége.
2014. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A százalékból ne indulj ki, neveket nem feltétlenül tudnék, mert nem mindenkinek olyan a beállítása, hogy megjelenik. Számomra azok a hasznos válaszok, akik saját tapasztalatra támaszkodnak, de nem szűk látókörűek.
2014. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdés idióta akkor arra csak idióta válasz létezik! És ha egy kérdés százszor fent van lásd például a "lehetek terhes ha át szakad a gumi " meg az hogy "szerintetek jó.. Ekkora farok méret " és még sorolhatnám! akkor bizony ezt csak hülye válasszal lehet méltatni! Persze ha a kérdés normális és figyelem fel keltő számomra akkor miért ne segítenék ha tudok,vagy szívesen szállok be a vitába, eszme cserébe !
2014. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!