Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszek egy csajnak se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszek egy csajnak se mit kėne csinálnom?

Figyelt kérdés

Nem probálkoztam be náluk de látom a reakciòikbol ha leülök vonaton vagy valahol huzák a szájukat

Rėgebbengyúrtam 173 magas 86kiló nagydarabb voltam

Most 76kilò 173 magasághoz.

Barna bőr divatos öltözködeės .de kopaszodok pár mm esre levágtam


2014. szept. 2. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
23f
2014. szept. 2. 16:24
 2/3 anonim válasza:
Itt nyavajogni, ahelyett, hogy tennél is valamit. Látod a reakciókat? Hmm. Szóval, ha valaki nem omlik a lábaid elé azonnal, akkor te már elkönyveled sikertelenségnek. Nem tudlak sajnálni. Ébredj fel és tegyél valamit. Jajj nem kellek senkiek. Nem is csodálom barátom. A lányoknak férfi kell, nem egy rinyáló kis majom. Legyél már férfi és menny oda hozzá, beszélgess, annyi lehetőség van. Visszautasít? na és? Menny oda a következőhöz és a következőhöz.
2014. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja úgy látszik tényleg nem jön be a csajoknak a rövidre nyírt haj, nekem is iylen, mert kopaszodom sajnos kicsit, amíg hosszabb hajam volt mintha több csaj szemezett volna velem, fura
2014. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!