Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan döntenétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Az a helyzet hogy már 2× találkoztam egy sráccal , a 2. tali ölelésnél nem volt több. Nekem még nem volt kapcsolatom, és eléggé félek tőle. Mindig a tökéletesre vártam, és akik nagyon bejöttek tojnak a fejemre. A srácnál nem érzem hogy halálosan bejönne, de volt hogy több napig nem írt és majd megőrültem, hogy miért nem. És nem tudom hogy mit jelent ez, meg hiába taliztam vele volt h egy srác megtetszett a buszról v ilyesmi.. de vhogy mindig nála kötök ki hogy vele talán meglehetne próbálni, csak nincs bennem az a nagy szikra, meg ha nem ír hiányzik hogy írjon. És félek 3. talira menni, mert tudom hogy ott már több lenne, és mivan ha mégsem vagyok benne biztos? És most húzom a talit, mert mennék is meg nem is :/ Nem tudom mi van velem..mert közben arra gondolok hogy mivan ha más , jobb srácot szalasztok el?

18L


2014. szept. 2. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálod meg nem tudod mi lesz. Nekem minden kapcsolatom úgy kezdődött hogy taluztunk egy párszor, hirtelen pár napra elegem lett belőle és hallani se akartam róla, úgy éreztem hogy valaki más kell, utána megszűnt ez az érzés és összejöttünk.
2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágj bele :) Fiatal vagy élvezd az életet nem kell ezen görcsölni :)
2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt írod, nem érzed, hogy halálosan bejönne neked... mi a baj vele?
2014. szept. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fallenAngel97 válasza:
Szerintem nyugottan megpróbálhatod a harmadik talit nem vesztesz semmit! Fiúkat meg még úgy is találsz! Túl fiatal vagy még h olyanon gondolkozz h elszalasztasz mást! 17F
2014. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem a sráccal van a baj alapból iylen típus vagyok hogy kevés sráchoz ragaszkodok, de ha vki bejön ahhoz nagyon. nemrég egy srác kb fél évig húzta az agyam és ez is így bennem van picit
2014. szept. 2. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben biztosan elmennék a következő randira, aztán lesz ami lesz. Légy laza, engedd el magad, és próbáld meg élvezni a vele töltött időt. Hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, és figyeld meg, milyen érzéseket vált ki belőled. Ha nem érzed jól magad mellette, vagy nem tudsz vele többet elképzelni, akkor az úgyis meg fog mutatkozni elég hamar. De szerintem most te még csak egyszerűen a bizonytalantól tartasz. Szóval a helyedben én adnék egy esélyt a dolognak. Amiatt meg felesleges aggódni, hogy emiatt fogsz elszalasztani egy jobb lehetőséget, az biztosan nem ezen fog múlni.

20/L

2014. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!