Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Metélt vs. Metéletlen (kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metélt vs. Metéletlen (kb. :mint a görög szobroké) Melyik a jobb? Csak olyanok írjanak akik a fütyi másik oldalán vannak!

Figyelt kérdés
Egyébként mit szólnátok,ha egy többéves kapcsolatban vág(at)na bele a pasitok?

2014. szept. 3. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy milyen, nincs jelentősége számomra.

Sokkal fontosabb, hogy tiszta legyen és ápolt, mert akkor már öröm kènyeztetni :)

2014. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen mindegy, nem ez a lenyeg, hanem a pasi bejojjon.
2014. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Mindegy, nem ezen múlik. Egyébként 1 metélt pasival voltam eddig lehet csak kivétel volt de sokkal tovább bírta mint metéletlen társai ami számomra nagy pozitívum volt.
2014. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
"ezer"évig bírom...így is:)
2014. szept. 3. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Mindegy, ha ápolt és tiszta.

Bár a metélt sokkal tisztább, a nap folyamán is, nem megy be semmi a nemlétező fityma alá stb. Valamint tényleg sokkal tovább bírják, ami nem hátrány!! ;) És nem érzéketlen, csak több inger kell neki.

2014. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Am minek metélnéd magad körül, ha nem vagy zsidó? Szövetséget akarsz kötni Jehovával? Nem bánom én, azt csinálsz amit akarsz.


Én voltam 1 metélttel, de a többi partnerem nem volt az és hát a metélt nem emelkedett ki semmivel a többi közül.


Szerintem ne legyen metélt, ha a természet úgy adta, akkor maradjon is úgy.

2014. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha egészségügyi oka van, akkor oké (páromnak is azért van 5éve - motorbalesetben megsérült neki). Amúgy meg felesleges fájdalom.


Utolsó előtti voltam.

2014. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 asech ***** válasza:
93%

Én sem értem minek kell divatból ilyeneket csinálni. Persze nem baj, ha valaki körül van metélve, de annak legyen valami oka.


Egyetértek ezzel:

"ha a természet úgy adta, akkor maradjon is úgy."

2014. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pl csak probléma volt a metéltből, mindig
2014. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!