Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A barátommal már 3 éve vagyunk együtt,1 éve,hogy összeköltöztünk.Minden rendben van közöttünk szex téren is,csak egy a bajom,hogy emelett még "hokizik". Miért csinálja ezt? Nem vagyok neki elég jó,vagy miért? Már nem szeret?Vagy ez természetes csak én vagyok iylen hülye hogy zavar?

2014. szept. 3. 12:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is hokizok a barátnőm mellet, meg szerintem kb minden férfi, csak van aki elmondja, van aki titkolja. Nincs ebben semmi rossz. Azért mert hokizok még ugyan úgy szeretem és kívánom a barátnőmet a nap minden percében! Csak egyszerűen jól esik. Azért mert csinálja még nem jelenti azt hogy nem vagy jó neki!

25/F

2014. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem akar egyfolytában piszkálni téged a szexszel, neked gondolom kisebb az étvágyad ilyen téren, neki pedig nagyobb. Addig örülj, amíg nem máshogy keresi a kielégülést.
2014. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az hogy én éjjel nappal csinálnám Vele és mégis...
2014. szept. 3. 12:33
 4/18 anonim ***** válasza:

??? és miért baj ez ?

a legtöbb ember maszturbál párkapcsolatban is .... és ezzel nincs is semmi baj !

2014. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, csak te vagy ilyen hülye.
2014. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hááát akkor valahogy megpróbálom elfogadni. Én meg már itt meg ilyedtem,hogy nem kellek már neki vagy nem tudom :( :)
2014. szept. 3. 12:38
 7/18 anonim ***** válasza:

Miért, nem akar veled lenni? Nem dug meg? Mást után hajt?

Akkor meg?

Miért jutnak eszedbe ilyen hülyeségek?

Ja igen... Mert nő vagy...

2014. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
és mikor csinálja amikor te is otthon vagy? vagy amikor épp nem vagy ott?
2014. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amikor nem vagyok otthon.
2014. szept. 3. 12:47
 10/18 anonim ***** válasza:

és ha otthon vagy akkor naponta hányszor vagytok együtt?

és hányszor csinálja egyedül?

2014. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!