Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dundibbra híztam a nyáron. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dundibbra híztam a nyáron. Mi állna jobban, fogyjak vissza, vagy tartsam a súlyom?

Figyelt kérdés

[link]

20/L


2014. szept. 3. 13:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szvsz fogyj vissza.
2014. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De a melleid tartsd meg. Tuti sikered lesz!
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
szerintem ezt az alakot is sokan szeretik...az arcod szép kerek...csak sajnos hiányzik róla a mosoly...és a szádnál remélem az egy anyajegy és nem pc :) és szépen be van ágyazva a háttérben :P
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Szerintem nagyon jól nézel ki, én bolondulok az ilyen dundi csajokért, szerintem baromi szexi vagy...de persze biztos lesz aki szerint ez már sok :P
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fogyj vissza, mert ez az alak sokaknak nem (nekem sem) tetszik. 26/F
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nem a nyáron szedted fel! Ez vagy 20 kiló többlet. Nagyobb a karod mint az enyém, pedig izmos vagyok.
2014. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
Foggyá le dundika.
2014. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy, maradj ilyen *-* (ez nem irónia ;) )
2014. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
csak akkor fogyj le, ha attól jobban éreznéd magad, egyébként maradj ilyen :) szerintem így nagyon csinos vagy ;)
2014. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 15 kg-t érdemes lenne leadnod. És nem koplalással, hanem helyes étrenddel és sporttal. Már csak az egészséged érdemkében, arról már nem is beszélve, hogy sokkal jobban néznél ki, és valószínűleg jobban is éreznéd magad.
2014. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!