Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak ti hordtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak ti hordtok (pamut) cicanadrágot télen a nadrág alatt ha nagyon hideg van?

Figyelt kérdés
kort is írjatok köszi :)
2014. szept. 3. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:

En igen. Ugyse latja senki es inkabb felveszem mint hogy megfaggyak.

22f

2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jéger alsóra gondolsz? Azt szoktam, de csak ha tényleg nagyon hideg van
2014. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát az a feszülős vastagabb cicanadrág exem hordott olyat és nagyon sexy volt szerintem :$ (már amikor láttam :D)
2014. szept. 3. 15:20
 4/8 anonim ***** válasza:
nem...én akkor is simán farmerben vagyok...
2014. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nemkell legénykedni mert a tárgyalt nadrág 1000szer jobb mint az urológusnál prosztata vizsgálatra menni felfázás miatt! Aztán lehet sorakozni a vese orvosnál is hólyag gyulladás miatt.Szóval megelőzni kellemesebb az olyan dolgokat.
2014. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hordok jéger alsót és lesz*r*m ki mit gondol legalább nem fázok.Ennyi.
2014. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sima nem feszülős melegítőgatyát veszek a farmer alá. Próbáltam a jégeralsót is, de a feszülős dolgok nekem kényelmetlenek, mert vagy viszketek tőlük, vagy szorítják a csomagot...

23F

2014. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én hordok, de én vastag nejlon harisnyát, mivel a pamutba nagyon befülledek, ha bemegyek fűtött helyre. A nejlonnal nincs ilyen gondom, mert kint is, bent is komfortos, mégsem fázok benne, ha kint vagyok.


Amúgy ha csak kint tartózkodok, akkor a pamut harisnya is nagyon jó.

A jégeralsót viszont utálom, mert nem feszül a lábra, ezért gyűrődik és baromi kényelmetlen. 30F

2014. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!