Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csaj, aki bejön, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj, aki bejön, hogy írjak rá? A story lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, aki nagyon tetszik. Pár napja kezdtük együtt a gimit. Kiderült, hogy azon az útvonalon megy haza, amerre én. Már rég akartam neki írni fbn, de nem mertem. Most se merek?! Ezért kérdem, hogy holnap hazafelé, mit mondjak neki, ami miatt írhatnák neki? :)

2014. szept. 3. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Kísérd haza, onnantól már mindegy, hogy milyen indokkal írsz rá.
2014. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy mindig egymáson van a tekintetünk stb... Szóval a kölcsönös érzelmek megvannak :)
2014. szept. 3. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
"Én is arra megyek, amerre te. Menjünk együtt?" - valami ilyesmit.
2014. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1# nem tudom hazakísérni, sietek a vonathoz, ő meg pár csak 2 utcára lakik ... :(
2014. szept. 3. 16:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én 2 utcával előbb elkanyarodok, nem tudok tovább menni :/
2014. szept. 3. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

"Kiderült, hogy azon az útvonalon megy haza, amerre én. Már rég akartam neki írni fbn, de nem mertem."

Ember, várd meg, kísérd haza, beszélgessetek! Facebook nélkül már élni sem tudtok?

2014. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Az a baj, hogy én 2 utcával előbb elkanyarodok, nem tudok tovább menni :/"


Hagyd már abba ezt a siránkozást, tisztára úgy viselkedsz, mint egy csaj, már bocs...


Kíséred, ameddig kíséred. Ha minden rendben van köztetek, akkor megbeszélsz vele egy találkozót és randiztok.

2014. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 *Victorique* ***** válasza:
ÉS nem tudod megvárni a következő vonatot?
2014. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jaj könyörgöm, ne nyávogj már, én heti 3-szor kísértem haza egy lányt, 1,5 km-re lakott, elkisértem, aztán mehettem vissza a buszhoz. Ráadásul nem is lett belőle semmi. Két utcát csak kibírsz, nem hinném, hogy olyan dagadt vagy.
2014. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!