Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak fontos a testepites, az, hogy jo teste legyen, akkor az mit var el a baratnojetol?

Figyelt kérdés
Inkabb az erdekelne, hogy az fontos neki, hogy jo teste legyen a csajnak, folyton tapados cuccok legyenek rajta, vagy inkabb az, hogy nagyon szep, baratsagos arca legyen, de nem jarnjon folyton tapados cuccokban?
2014. szept. 3. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez nem ettől függ...van akinek a teltebb formák jönnek be van akinek meg a sportosabb...szóval nem minden testépítő ugyanazt akarja...
2014. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem maximum annyi normális elvárása lehet, hogy éljen egészséges életet. könnyebb egy olyan emberrel párkapcsolatban lenni akinek hasonló az érdekeltsége

17L

2014. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akinek fontos, hogy jó teste legyen, az nyilván olyan barátnőt is akar, aki hasonló gondolkodású.


Testépítő pasit nem valószínű, hogy fogsz látni elhízott, 130 kg-os asszonyokkal.

2014. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
feszûljön rajta a cucc a 96 D cickokon álljon ugy a melle hogy ne kelljen melltartót hordanija és akkor szo pjo n le amikor én mondom akár kocsiba akár moziba :-o :-D :-)
2014. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En sokat sportolok. De nem várom el hogy a másik is sportoljon de vékony ropi alkatú csajokat szeretem.
2014. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne várj el tőle semmit ha szereted. Én igen csak kiakadnék, ha a párom bevágná, hogy na én gyúrok, ezért te is nézzél ki normálisabban mostantól.
2014. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ízléstől függ, hogy vékony/duci/sportos lány jön-e be nekik, mint mindenki másnál is, valamint, hogy mennyire kell szép arc, de azért nem hiszem, hogy a tepsiseggű lányok vonzanák őket.. nyilván nem azért edzenek..
2014. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én ezeket várom el:

-Izmos,formás nőies test

-Nem lehet zsíros

-Eddzen sokat heti minimum 4-szer

-Egészségesen kajáljon,mekibe nem mehet

-Tapados feszes ribis cuccokba járjon,magassarkú,pics@szoknya

-Haja minimum hátközépig érjen és dús szép legyen

-Lehetőleg egészséges barnított bőre legyen(nem nem cigány)


Ha én lemegyek heti 4-szer edzeni plusz kardiózni,40 órás munka és egyetem mellett,plusz nagyon adok magamra,akkor nyilván csak olyan lánnyal ismerkedek aki fitnesz-cicababa.

De ez én vagyok,viszont az esetek 90%-ban ilyen nőkre bukunk mi testépítők.

2014. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ma 16:33

sztem te alomvilagban elsz, mar bocsi!

2014. szept. 3. 16:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért???


Mert hasonlóakat nyújtok én is:

-Jó minőségű ruhákba járok

-Szolárium

-Hajam szépen formára állított,oldalra zselézve

-rám feszülős izom póló és nadrág


Figyelj ha egy pasi ennyire add magára és építi magát,plusz mellé az életét is,akkor ezeket elvárja.


Gondolj bele,ahhoz hogy bekerülj egy elit céghez elvárásokat kell teljesíteni,ami minél magasabb a zseton annál magasabb,meg minél több mindent nyújt a vállalat annál jobban fel kell kösd a nadrágot.Ugyanez a szitu.

2014. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!