Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, nalatok tabu egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nalatok tabu egy ilyen fiu parkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Belso:

Visszahuzodo,kedves,segitokesz,csendes,kisse felenk,hatarozatlan,onbizalomhianyos,zarkozott vagyok.Nem vagyok nepszeru,nincs sok baratom,nem szoktam mar bulizni jarni.Sosem tartoztam a meno arcok koze,keves dologban vettem reszt,hatterben maradtam,de kikozositve sosem voltam,altalaban kedvelnek az emberek a jo termeszetem miatt.Jol tanulok,okosnak tartanak,sokat olvasok,muvelt vagyok,okosnak tartanak,ertek a matekhoz.Sokat kockulok,talan unalmas vagyok,mert keves dolog kepes felkelteni az erdeklodesem,nemtorodom,leszarom tipus vagyok.De tudok beszelgetni barmirol,vicces lenni,ha alkalmas a partner,konnyen baratkozok,de nehezen nyilok meg teljesen.Ha akad tars,kepes vagyok elengedni magam,pialni,randalirozni,ordibalni.De a hetkoznapokban nyugodt,szotlan,gatlasos vagyok,bizonytalan magamban.Ez gyerekkori serelmekre vezetheto vissza,de azota sikerult valtoznom kulsoleg,belsoleg varat magara Szeretem a kosarlabdat(nezni,jatszani),a focit(csak nezni),az irodalmat,tortenelmet,a csillagaszatot,a finom eteleket es minosegi italokat. Szeretem megtervezni a dolgokat,de nem riadok vissza a spontenaitastol sem,sokszor lusta,szetszort vagyok,az utolso pillanatra hagyok dolgokat.Nagyon fontos,hogy mit ehetek :D


Kulso:

Szerintem itt vannak nagyobb bajok.Amin lehetett,valtoztattam,pl.fogszabalyzas,pattanasok,frizura,oltozkodes,testalkat.De az arcom csunya.

Igenyes,apolt vagyok,normalisan oltozkodom,rovid apolt barna hajam es barna szemem van, hasznalok dezodort/parfumot,rendesen tisztalkodom,szedem a szenoldokom,borotvalkozom.

Fel eve rendszeresen sportolok(kondi),sovany voltam,most atlagos testalatom van,szeles es izmos vallakkal,karizommal,de fejlodni akarok.Magassagom 188cm,testsulyom 87kg jelenleg.

Szoval a tabu az arcom lehet.Rusnya.Karikas szemek,borhibak,amiket nem tudnak kezelni(genetikai eredetu).


2014. szept. 3. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:

20/F

egyetemista,az anyagi helyzetem:csoro

2014. szept. 3. 16:19
 2/9 anonim ***** válasza:

te vagy a magas vékony? :O

és nem szereted a gyümölcsös sört :D

2014. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2014. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

küldj képet :)

17L

2014. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy "férfi" aki szedi a szemöldökét?

Akkor a bőrhibákra is megvan a megoldás: alapozó és púder :-P

2014. szept. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismét itt "magasvékony"? :D

Am mész össze, nemrég még 190/90 voltál :D

2014. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
muszaj szednem,mert kulonben teljesen osszeno.
2014. szept. 3. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Valami nem kerek kedves kérdező. Egy másik kérdésnél még nő voltál és elváltál.... :D
2014. szept. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem anno bejöttél volna, de pár év csúszásban vagyunk :(
2014. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!