Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem akar hosszutav...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem akar hosszutavu kapcsolatot, azt lehetetlen megvaltoztatni?

Figyelt kérdés

Evek ota szerelmes vagyok bele, de az utobbi idoben nem voltak komoly kapcsolatai, es nem is akar.

Sokan mondtak, a srac is, hogy nem vagyok olyan csaj, mint a kornyezetunkben a tobbi, megis nem tudom, hogyan erhetnem el, hogy komoly kapcsolatot akarjon tolem.


2014. szept. 6. 08:50
 1/8 RRR ***** válasza:
amíg nem akarja ő is addig nem
2014. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Előbb utóbb elég oda, hogy komoly kapcsolatot akarjon, de sajnálattal kell közölnöm, hogy akkor sem veled képzeli majd azt el.

Ha évek alatt nem keltetted fel a figyelmét akkor nem vagy rá olyan hatással, hogy beléd szeressen és komoly távra tervezzen veled, sajnálom.

2014. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*elér
2014. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd!

Még nincs szüksége kapcsolatra

2014. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mar mibol gondolod, hogy nem velem? O maga mondta, hogy nem olyan vagyok, mint a tobbi lany. Viszont 2x kikosaraztam, es ez 3 eve tortent, azota pedig gyakran erzem/ latom, hogy engem nez.
2014. szept. 6. 09:07
 6/8 A kérdező kommentje:
33 eves, ha meg nincs szuksege, akkor mikor?
2014. szept. 6. 09:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én viszont szeretnék de én meg olyan lányt nem találok!
2014. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És, ha 33 éves, akkor mi van? Ismerek olyan 66 évest is, aki a háta közepére se kíván egy komoly kapcsolatot. Nem mindenkinek az ideálja a házasság, kertes ház, kutya és 1,5 gyerek.

Ha egy porcikája sem kívánja a komoly kapcsolatot, akkor nem fog komoly kapcsolatba kezdeni, pont. Esetleg, ha megérzi, hogy komolyabbra fordulna a kapcsolat részedről, elegánsan lelécel.

Ha valahol vágyik a komoly kapcsolatra, akkor el lehet hitetni vele, hogy te vagy az a nő, akivel érdemes belekezdeni, de megrögzött agglegénynél vagy nőcsábásznál ez sem egyszerű történet.


Jaguar Warriornak meg nagy általánosságban igaza van: ha évek óta ismeritek egymást és eddig nem látott barátnő-alapanyagot benned, nem most fogja elkezdeni. Viszont ez a pasi kétszer is kezdeményezett, te meg kikosaraztad. Miért is, ha ennyire tetszik neked? Persze, persze, küzdjön a férfia a nőért, de ha egyértelműen elutasítod, akkor mégis mit vársz?


A "te nem vagy olyan, mint a többi lány" tipikus pasi-szöveg. Csak mérsékelten szabad komolyan venni.

2014. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!