Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sablonos kérdés, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sablonos kérdés, de nem tudom, mit tegyek? Beleszerettem a legjobb barátomba.

Figyelt kérdés

Mindketten 20 évesek vagyunk, én vagyok a lány. A helyzet magában rettentően hétköznapi lenne és megkísérelném, hogy elkezdek szép, lassan máshogy közeledni hozzá. De ami bonyolítja, az az, hogy én távkapcsolatban élek a barátommal, és soha nem csalnám meg, attól függetlenül, hogy a kapcsolatunk még nem túl komoly (3 hónapja vagyunk együtt és abból 1 hónapja van külföldön). Ha úgy döntök, hogy bevallom ezt a legjobb barátomnak, akkor nem fogom két fronton tartani a dolgokat, előtte szakítanék a párommal, személyesen. Lehet, hogy két szék között a földre esek, de megcsalni akkor sem az én műfajom.


Ami viszont szintén nehézség, hogy a legjobb barátom most van túl egy elég komoly szerelmi csalódáson és azt sem tudom, miben maradtak a lánnyal. Most nem beszélgetnek az exével és sok ideig nem is akar vele, de szerintem még reménykedik. Nem tudom, hogyha én megjelennék a színen ilyen értelemben, akkor az segítene e neki továbblépni, vagy épp ellenkezőleg.


(Illetve még annyit, de ez már nem szervesen a kérdés része, csak ha valakivel volt már ilyen, kíváncsi volnék a tapasztalataira. Érdekes módon a páromhoz vonzódom jobban, minden szempontból ő a férfiasabb és igazából fogalmam sincs, mi mást kívánhatnék még mellette, de hetek óta akkor is folyamatosan csak ez a barátom jár a fejemben.)


Tippek, tanácsok, leoltások? Köszönöm, előre is.



2014. szept. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, átérzem a helyzeted.


1. adj időt magadnak lehet csak fellángolás ez a legjobb haverod iránt.

2. ha már kezdesz kiszeretni a pasidból a távkapcsolat csak rontani fog rajta inkább hagyd el ne játsz vele.

3. mikor szakított a barátod és mennyi ideig jártak az exével? ha komoly akkor szakítás után legalább egy 3-4 honap kell a regenerálodáshoz, addig várj legyél ott neki, aztán esetleg szép finoman közeledj felé.


de ha úgy kezdesz el rányomulni hogy még van pasid az sok férfinak taszító, én pl nemhiszem hogy adnék esélyt ilyen lánynak. szóval csak akkor kezdj újba ha a régit lezártad.

2014. szept. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el , mit szeretnél. Nem olyan nehéz ez.

1. Ha a távkapcsolat sokáig fog tartani, és van egy fiú akit tudsz szeretni, de láthatod is, sokkal gyakrabban, sokkal jobban jársz vele.

2. Beleszerettél, ez van , fogadd el. De ezek szerint szereted. Nem kell magadba folytanod, nyugodtan közöld vele. Ha a barátod, ezért nem fog ott hagyni.. Maximum közli veled, hogy ezt még-most-meg amúgysem kéne.

2014. szept. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Igen, teljesen igaz, amíg van párom, addig teljesen megbízhatatlannak tartana, ha közelednék felé.

Hát az ő "exe" végeredményben nem volt a barátnője, alakult a dolog, de még nem volt kimondva az összejövés, aztán a lány már gyakorlatilag azelőtt megcsalta egy közös haverjukkal, hogy bármi komolyabb lett volna köztük. Azt nem tudom, hogy a lányba mennyire szeretett bele ez a barátom, de az biztos, hogy ez a hátbatámadás rosszul érintette.

2014. szept. 6. 12:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Második: Jogos, végeredményben sok variáció nincsen : ) Addig mindenképpen nyugton maradok, míg a párom haza nem ér, aztán ha akkor sem múlik el ez az érzés, hogy már a távolság nincs köztünk, lépek valamit.
2014. szept. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!