Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép emberek számára nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép emberek számára nem kiábrándító, hogy nagy valószínűséggel csak a külsejük miatt szeretik őket, tehát egy olyan tulajdonság miatt, amit csak úgy "kaptak", érdemek nélkül?

Figyelt kérdés

2014. szept. 6. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem senki se szeret még a saját szüleim is rühellnek.Szóval bőven örülnék,ha vki ezért szeretne engem.
2014. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert hála Istennek nem üresfejű vagyok, ragadt rám más is a koszon kívül.
2014. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2

Mit jelent az, hogy nem vagy üresfejű? Milyen érdemeid vannak?

2014. szept. 6. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Figy, elhiszem, h ki b. @szott veled az élet, de kérlek ne beszéljél f. @szságokat a saját magad megnyugatására, mert csak önmagadat csapod be és semmivel nem leszel előrébb.
2014. szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4

Kérlek cáfolj meg! Ha nem így lenne, ahogy írtam, akkor nem lenne ekkora előnye a szép külsőnek.

2014. szept. 6. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
9%

Te cáfolj meg engem!

Nagyon lerí, h egy csúnya ember vagy, aki most hisztizik.

Ahogy mondani szokták:

Ha már szép nem vagy, hülye ne légy.

2014. szept. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
En helyes vagyok, de lany letemre mindig nekem kellett kezdemenyeznem, mert a fiuk nem mernek megszolitani..es attol meg hogy helyes vagyok (relativ mert van akinek azert nem tetszem) de nem vagyok se bekepzelt, se buta,es meg sok csalodas is szokott erni. En sokszor ugy latom egy atlagosabb lanynak sokkal konnyebb. Persze azert hogy legyen sok baratom, tarsasagom, baratnoim en nagyon sokat teszek, meghallgatom masok problemajat, segitokesz vagyok, lehet ram szamitani, nem azert mert szep vagyok..
2014. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép, sőt, okos se vagyok. Valahogy mégis vannak barátaim és párkapcsolatom is.
2014. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem a helyükben nem zavarna, megdugnám az összes ribit akik rám másznának.
2014. szept. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Milyen érdemeim? Nem írom le, mert nagyzolásnak tűnne. Elég, ha én magam tisztában vagyok vele, és semmit sem toltak a fenekem alá. Kérlek, ne írd le az összes szép embert, ráadásul a szépség is relatív. Biztosan van, aki szerint görényfejem van.
2014. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!