Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az istenért nem lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az istenért nem lehet az idióta kérdésekkel békénhagyni?

Figyelt kérdés

Pár nő ismerősöm minden egyes találkozáskor az őrületbe kerget. A köszönést követő 5. percben már jön a nagy kérdés: "Mikor lesz gyereked?" "Házasság?" "Férfiakkal hogy állsz?" Komolyan, miért nem lehet ezekkel békén hagyni?! És miért kell rám úgy nézni, mint egy földönkívülire, amikor azt mondom, hogy én nem akarok gyereket? Tényleg olyan furcsa ez? Nem akarok, soha nem is akartam, és nem is fogok. Lassan 30 éves vagyok, de nem szeretem a gyerekeket, kezelni sem tudom őket, és szeretem az életem így. Szabad vagyok, van pénzem, szép lakásom, miért akarnék én gyereket? Megőrülök ezektől az emberektől. Az egy dolog, hogy nekik egy bizonyos férfiből, a gyerekből meg a konyhából áll az élet, de hadd döntsek már én magam arról, hogy mit akarok csinálni. És akkor persze jön az, hogy "ne aggódj, majd eljön neked is az igazi", meg hasonlók. És ha én nem akarom, hogy eljöjjön, mert szerintem olyan, hogy IGAZI, nem létezik? És mi van ha a házasságot nem tartom szükségesnek és nem érdekel az egész téma? Ilyen nem létezik, én nem vagyok ember?


Nektek is vannak ilyen ismerőseitek? Miért ilyenek az emberek? Bocsánat, egy kicsit felidegesítettem magam már megint.


2014. szept. 7. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mikor fogsz menstruálni?:xDD
2014. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt velük beszéld meg.
2014. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Leszel a csajom? :D
2014. szept. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szendvicset, ha már szülni nem akarsz!
2014. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy vannak ilyen ismerősök.Ezt csak mondják,hogy beszéljenek valamiről,ne húzd fel ezen magad:)
2014. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem tudsz velük mit csinálni. Maximum egyszer kicsit erőteljesebb hangnemben tisztázod velük a tényállást. Akkor majd jól besértődnek és utána csak a hátad mögött beszélnek. :)
2014. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
NA most ezt miért ebben a kategoriában kérdezed? Kérdésedben szo sincs ilyesmiröl.
2014. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ne hisztizz mááá xd
2014. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:

Ugyanígy vagyok 34 évesen. Ne reménykedj, jobb nem lesz, sőt.

Mondjuk én már megszerettem a skacokat, de sajátot nem hinném, h szeretnék. Hatalmas felelősség és én már túl sok elb@cott nevelési eredményt láttam.

2014. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hehe! Az én ismerőseim még jobbak! Amikor legutóbb kicsit elengedtem magam és felszaladt pár kiló, eldöntötték, hogy terhes vagyok és már csak arra kérdeztek rá, mikor jön a baba? :D De többen is egymás után... és az sem számított egy pillanatig sem, hogy alkatilag olyan vagyok, hogy a hízással a hasam nem nőtt, csak a fenekem elég feltűnően... Ugyan milyen logika vezérelhette őket, bele sem merek gondolni! :D
2014. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!