Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak-e olyanok, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e olyanok, akik a kifejezetten lógó, ráadásul nagy bimbóudvarral rendelkező női melleket kedvelik?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy vajon másokat érdekel-e is az ilyen, átlagos esztétikai mércével nem túl elismert, szerintem viszont hipernőies, lógó, lehetőleg minél hatalmasabb bimbóudvarral pompázó női mell, függetlenül attól, hogy nagy vagy kicsi. Kulturált válaszokat, plíz. Érintett lányok, nők véleménye, tapasztalata is érdekel!

2014. szept. 8. 09:23
1 2 3
 1/25 PearlDiver ***** válasza:
48%

Számomra nem szép az ilyen, azt szeretem ha a mellnek van némi tartása. Ehhez még az is kell hogy D méretnél ne legyen nagyobb. És hát bimbóudvar-téren is jobb a visszafogott méret :-)

Egy vélemény.

24F

2014. szept. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

nekem nemigazán tetszik, akkor inkább legyen kicsi, de feszes

25/F

2014. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi a két választ, jól tükrözik az általános ízlést, épp ezért különös, hogy nekem pedig a kérdésben jellemzet cicik jönnek be!
2014. szept. 8. 09:32
 4/25 anonim ***** válasza:
nekem is inkább az általános női mell tetszik...legyen normál méretű,átlagos formájú...nincs bajom a nagyobb bimbóudvarral sem,de ne lógjon
2014. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
A férjem ilyen, neki egyedül az számít hogy nagy legyen.
2014. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem idaig, hogy jo mellem van, de most olvastam a hsz-ket, hogy megsem...eddigi tapasztalatom, hogy kedveltek es hatalmas onbizalmat adott, hogy mindig sikerelmenyem volt a ferfiakkal.
2014. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Mindenkinek más tetszik, ez teljesen normális. Így azok is megtalálják a párjukat, akik nem éppen a legtökéletesebb genetikával rendelkeznek.


Érintett vagyok én is, távolról sincsenek tökéletes génjeim (de szépen fogalmaztam... :D). Viszont ez egy olyan dolog, amit úgy sem lát az akinek nem engedem. Aki pedig szerelmes, az valószínűleg úgy szeret, ahogy vagyok. Egy éjszakásra valószínűleg nem kellenék, de szerencsére engem sem vonz egy ilyen lehetőség.


Persze mivel a nap 24 órájában ömlik az arcunkba a tökéletesség, így részemről is elég nagy stressz egy új kapcsolat, hogy vajon nem fordul-e sarkon és megy ki az ajtón ha meglát meztelenül. De azért lehet tudni ki az, aki rosszul reagálna és nyilván olyannal nem is érdemes kezdeni.


De nőként én is nyálcsorgatva nézem a szép női melleket, és irigykedem :D Na de hát ez van... ez legyen a legnagyobb problémám az életben!

2014. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nekem nem a méret a lényeg. Számomra valami oknál fogva a kisebb vagy akár kicsi, megereszkedett, vagy akár lógó, nagy vagy akár hatalmas bimbóudvarral rendelkező melllek az ideáljaim. Ez persze meglepő lehet, néha én is meglepődőm, hogy nem a tökéletesnek kikiálltott, feszes cicik őrjítenek meg.
2014. szept. 8. 10:00
 9/25 A kérdező kommentje:
Persze, természetesen ha valakit szeret az ember, minden tökéletlenségével, tökéletességével együtt szereti, én péládul még azt is el tudtam fogadni korábban, egy évekig tartó kapcsolatomban, hogy a szerelmemnek tökéletes, vagyis az én fogalmaim szerint tökéletlen és kevésbé vonzó, feszes cicijei voltak. De ha elvonatkoztatok az érzelmi motivációtól, s csak a puszta erotikus-szexuális-biológiai vonzerőt tekintem, akkor számomra a tökéletlen a tökéletesen vonzó mell.
2014. szept. 8. 10:06
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek: a mell, az mell! Kicsi, nagy, feszes, megereszkedett, kis bimbó, nagy nagy bimbó, kis udvar, nagy udvar. A mell a természet csodája, a legizgatóbb dolog számomra. Mindegy milyen, imádom. Nagyon kevés, nagyon extrém ronda mell van csak ami nekem nem jön be.
2014. szept. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!