Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én unom még ezt a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom még ezt a lányok körében terjedő leggings-tornacipő őrületet? 16/L

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted is hülyén néz ki?
2014. szept. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Jó benne a seggük, valószínűleg a tiéd nem, szóval ezért unod
2014. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es igen
2014. szept. 9. 15:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem azokon a lányokon akiken JÓL áll.Barátnőm pl utálja pedig rohadt jól áll rajta és én veszem rá,hogy hordja :DD
2014. szept. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
nehany lanyon jol all de h mindenki ilyet hord ahelyett h normalisan oltozkodne -.- 15F
2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Hülyén néz ki az biztos!Ócska,tucat cuccok.De én szarok rá,ki mit vesz fel.Max röhögök rajta egyet.
2014. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kicsit.

Jól nézne ki de hogy mindenkin ez van kicsit irritáló.

18/F

2014. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem divatból hordom hanem mert marha kényelmes :D Miért szenvedne az ember farmerban vagy épp a leggings-hez illő magassarkúban ha kombinálva az igazi kényelmesen tornacsukában és leggingsben :D
2014. szept. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
a vékony, formás, vonzó lányokon kifejezetten jól áll, a leggings-tornacipő kombó. én imádom az ilyen lányokat! <3
2014. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én speciel nem divatból hordom hanem mert marha kényelmes :D Miért szenvedne az ember farmerban vagy épp a leggings-hez illő magassarkúban ha kombinálva az igazi kényelmesen tornacsukában és leggingsben :D"


Hát ja, erre én is rájöttem, hogy leggings mennyire praktikus és kényelmes, mondjuk nem nadrág ez tény, de férfiként én is jobban szeretem, más férfi még nem jött rá mennyire praktikus?

2014. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!