Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus téma. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma. Tényleg leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés

15 èves vagyok (februárban 16) ..Tudom ,ilyenkor jönnek az olyan hozzászolások ,hogy mèg fiatal vagy ,kinövöd stb..DE èn ugy èrzem ,hogy leszbikus vagyok..ez az egèsz kb 1-2 ève foglalkoztat miután csókoloztam az egyik barátnőmmel. Azóta csak ezen agyalok..volt egykèt pasim de nem èreztem semmit irántuk..semmit..

Gyakorin elkezdtem beszèlgetni egy lánnyal de vele jó barátok lettünk (amit nem is bánok)..

Nagyon örülnèk ha vègre lenne mellettem valaki akit szerethetek ès ő is szeret engem ,csak az a gond ,hogy itt ahol lakok nincsen számomra megfelelő ember..


2014. szept. 9. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem éreztél irántuk semmit miért jöttél velük össze?
2014. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű, az vagy.
2014. szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az vagy akkor legyél boldog lánnyal, ne pasizz:)
2014. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg előbb szerelmesnek kéne lenni, és utána összejönni valakivel. De látom, te is fordítva csinálod. Így ne csodálkozz, ha nem fog sikerülni.
2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kálmix ***** válasza:

Én nem vagyok a téma szakértője, már csak a nememből kifolyólag sem, viszont azt javaslom, hogy kísérletezz még. Egyáltalán nem biztos még semmi. 15 évesen még elég sok változáson esel át míg felnősz.

Előfordulhat az a lehetőség is, hogy leszbikus vagy, de lehet hogy csak több érzelmi-töltet volt abban a barátnős csókban, (talán meghittebb volt) mint a fiúkkal. Hiszen egyikkel sem szívből voltál együtt, csak hogy légy valakivel és ezt diktálta a társadalmi norma.

Ismerkedj még mielőtt lehorgonyoznál Leszbosz-szigetén :)

2014. szept. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!