Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsem fel az érdeklőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keltsem fel az érdeklődését? (Nagyon szeretem)

Figyelt kérdés
Egy oszályba járunk általános óta. Volt mikor több mint 1 évig jártunk én szakítottam. Utánna kb fél évvel késöbb megint összejöttünk (én akartam) ő szakított . Kövi évben megint szerelmet vallot és ismételten szakítottunk. Nem vesz észre néha rám néz . Viszont van mikor belém köt .megalázva érzem magamat olyankor. Szóval hogy érjem el hogy újra szeressen?
2014. szept. 9. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, ne fecsereld az eleted ilyen szerelemre, amiben mar ennyi szakitas volt.
2014. szept. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el papi.:)
2014. szept. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 csabika1971 ***** válasza:
Jobban jársz ha túlteszed magad rajta, és tovább lépsz.
2014. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!