Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen csúnya volnék, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen csúnya volnék, hogyha mindig rámnéz, elmosolyodik?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallottam neki, volt ott megszeppenés, beégés, elutasítás, mert ugye nem vagyok az esete. De akkor ne röhögjön már ki, amikor véletlenül összenézünk komolyan :[
2014. szept. 9. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért röhög, mert primitív. Most pedig gondolkozz el rajta, hogy akkor mi is tetszett benne.. az, amilyennek képzelted.
2014. szept. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Inkább lemondok a lányokról. Vagy szemetek, vagy nem vagyok az esetük, vagy a kettõ egyben. Inkább kievezek a világ szélére, és lehullok.
2014. szept. 9. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy azért " röhög"
2014. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szard le.
2014. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Csak egyszerűen béna és hülye vagy.
2014. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Kicsit több tisztelet is lehetne benned a lányok iránt, nem ők tehetnek arról, hogy neked valami balul sül el.
2014. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Õ nem tisztel engem, de én vagyok a mocsok alak? Feminizmus a köbön bakker.
2014. szept. 9. 16:49
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem mondta, hogy mocsok alak vagy, egyszerűen arról van szó, hogy például a tanórán is, ha a tanár egyest ad, az nem azért van, mert nem vagy neki szimpatikus, hanem azért van, mert nem ismered a tananyagot... A te esetedre lefordítva nem tudsz csajozni, a lány meg leosztályzott. De ezért miért mocsok?
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Alapvetõ szövegértési problémáid vannak, vagy csak nem olvastad el a leírást.
2014. szept. 9. 16:54
 10/10 Kálmix ***** válasza:

Ohhh mi ez a világ bánat, egy kikosarazás miatt?

Had kuncogjon ha jól esik neki.

Te meg szedd össze már magad, mert kapsz még 300 ilyet! Aztán ha eljutsz végre odáig, jöhet a korai magömlés, a kínos magyarázkodás, a hirtelen házasság, a becsúszott gyerek, a háborús szakítás, válás, a szar meló, az urológus... azok milyen pofonok lesznek! Kösd fel inkább a Liberót, én azt javaslom.

2014. szept. 10. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!