Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek számít, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek számít, hogy egy lány hogyan öltözködik?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Számít, mert kell hogy egyik tetszen a másiknak.

22F

2014. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Azért igen, ha ilyen most divat párducmintás sz*rban látom hát rá se nézek.:D
2014. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Épeszű kereteken belül igen.

Márka, ár nem nagyon, mert annyira nem értek a divathoz. Ha ismerkedésről van szó, akkor legyen tiszta, rendezett a ruházata, érezze benne magát jól, és nem árt, ha bejön nekem az öltözködési stílusa.

Ha viszont nem ismerkedés a cél, akkor aztán engem nem érdekel, miben van.

2014. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne úgy öltözzön, h mindenki bámulja.
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen. Ne öltözzön úgy mint egy "útszéli szolgáltató", 15 centis magassarkú, párducmintás ruha meg hasonlók, ne dobja ki a mellesleg' sem, mert akkor folyton azt bámulnám. A rocker öltözködés sem jön be, bakancs meg ilyenek. Poló vagy nem tudom milyen nevű nem mindent megmutatós felsők, van annyi, szűk farmer (a leggings is tetszik), miniszoknya, saru, balerina, sportcipő vagy tornacipő. Alapvetően a nem kihívó, lányos és sportos öltözködés tetszik. Az elegáns öltözködés, fehér ing, fekete szoknya és magassarkú is tetszik. Szóval ne nézzen ki mint egy kva, ne mint egy férfi, ne mint egy rocker, nézzen ki úgy mint egy átlagos lány. Én ezt szeretem. Nem feltétlen baj ha nem követi a divatot, neki tetsszen amit felvesz és érezze benne jól magát.
2014. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!