Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan depresszios vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan depresszios vagyok, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexelj!
2014. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de nincs kivel!
2014. szept. 9. 17:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust.
2014. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2014. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szexelj egy pszichológussal.
2014. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg arra fókuszálni, amit szeretsz csinálni vagy ami jó az életben. Ne felejtsd el az apró jó dolgokat. Legszarabb napjaimon is ha eszembejut, hogy legalább van egy cicám aki nagyon szeret és én is őt, máris picit több életkedvem van. Persze nehéz ha minden szar, de nekem szerencsére vannak jó napjaim is. Már rutinos vagyok a dologban sajnos/nemsajnos.
2014. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!