Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Már nem akarom szeretni , tudom hogy nem lessz jó soha , 100% hogy nem szeret és már szenvedek , valószinű hogy barátnője is van. mit csináljak ?
2014. szept. 9. 17:19
 1/3 MiniTheGirl válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit kezdeni. De amikor én voltam reménytelenül szerelmes, és az a valaki mindent megtett azért, hogy el se felejtsem(csak megdugni akart, de még csók se volt köztünk), akkor ez vált be: 1 évig éltem-haltam érte. Leírtam a negatív tulajdonságait, és ezekre fókuszáltam. Szereztem magamnak új hobbikat, elkezdtem magam jól érezni mások társaságában(Nem vagyok valami társasági lény), és ignoráltam, ha közeledett. Akármennyire is nehéz volt, nem köszöntem oda, nem írtam rá, nem is néztem rá. Néha ő írt, hogy mizu van velem, miért nem írok, de csak annyit írtam, hogy bocsi, elfoglalt vagyok. Pedig ó ha tudnád, mennyire beszéltem volna vele. AKARATERŐ! Aztán a legjobb az volt, ami történhetett, hogy egy ideig más országban voltam, 2 hétig. Elfelejtettem azalatt a 2 hét alatt úgy ahogy. Azután visszajöttem Magyarországra, és mivel nem volt semmi akaratom abban, hogy kell nekem valaki, összejöttem a mostani barátommal, akivel 1 éve együtt vagyok. Én is ezt tanácsolom neked! Akaraterő az egész! Nagyon-nagyon szurkolok, és lám, azt hittem ő lesz a vég, erre jött a mostani barátom. Van mindig remény, és rád is egy jobb fog várni csajszi! :) Kitartás!
2014. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kálmix ***** válasza:
Foglalkozz a barátaiddal, ismerkedj. Tereld el róla a gondolataid róla.
2014. szept. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak azért rossz, mert ő szeretett ki belőled...

Hidd el, van annyi csoki és buli a barátokkal, ami elfeledteti veled! ;)

2014. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!