Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyi a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyi a leghosszabb idő, ami alatt sem tudtatok kiszeretni, elfelejteni egy lányt?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a nagy !ő! még nem jártunk de még miota megláttam még tart
2014. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1.5-2 év
2014. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2 év ;)
2014. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyépként 1 es vagyok, ha találok egy másik rendes csajt és amíg azzal tart, és ha vége ujra ő jön
2014. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kálmix ***** válasza:

Hát én nem tudom, hogy mennyire voltam már szerelmes. Volt olyan barátnőm akiért sok mindent megtettem, de az eszem mindig képes volt felülírni ha már valami nagy baromságra akart rávenni.

Olyankor elég egy csalódás és egyből változik az álláspontom. Szakítás lesz, vagy gyors leépítés, hogy mégse én mondjam ki a boldogtalanító nemet! Ezáltal nem is túl sok idő nekem feldolgozni egy "komolyabb" kapcsolatot. Most egy 2 éves kapcsolatomról van szó.

Néhány hét alatt megszoktam, hogy nincs itt! Szerintem tovább tartott a leépítési folyamat.

Talán ez a nagy titok, és így könnyebb továbbjutni, hogy már gyakorlatilag a szakítás előtt felkészültem rá érzelmileg, hogy ennek véget kell vetni.

2014. szept. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!