Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-lányok tornaórai kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-lányok tornaórai kínos pillanat?

Figyelt kérdés

Kikandikálló cici, fütyi, elszakadt leesett tornaruha ?

Kihogyan élte meg , mennyire volt kínos ?



2014. szept. 9. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
nagy fingás gatya szétszakadás volt ott minden :D
2014. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
amikor bevágták a karót
2014. szept. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

8.ba az eggyik lánynak simogattam a combját és utánna a punciját de csak simogattam és nem is gondoltam volna hogy ennyire élvezi és az óra kozepén hangosan sohajtott mindenki elkezdett nézni nagyon ciki volt :D

Egy jo viccel akartam leplezni a szégyent.

18f

2014. szept. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
és mi volt a vicc?
2014. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%

tesiórán a lány osztálytársaim letépték rólam a nadrágot amikor játszottunk és a tanár nem volt bent :D

jó volt vigyázzban állni full leszakadt, letépett nadrággal a tanárúr előtt, csipkés, félig átlátszó vörös tangabugyiban :D

17L

2014. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Már nem emlékszem de azt tudom hogy senki nem nevetett :D
2014. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

Elfelejtettem betűrni a pólóm mielőtt elkezdtem a sorgyakorlatot. Bukfenc előre hátra és kézenállás (gyertya). A kézenállásig nem is volt gond, ott kaptam segítséget is és hát fellendültem és két oldalról elkapták a lábam, a pólóm viszont engedett a gravitáció csábításának és egészen a nyakamba csúszott. Én felkaptam a kezem és fejjel lefelé "lógva" tartottam a pólómat, mire leesett a segítőknek, hogy el kellene engedniük a lábamat inkább. Az egész osztály látta a mellemet melltartóban (itt már azért volt is mit nézni 18 éves koromban).


Akkor ciki volt, most már inkább vicces :)


24N

2014. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

Egyszer jött hozzánk egy tanárpalánta kiscsaj az egyetemről, biológia-testnevelés szakos. Kiadta a feladatot: kötélmászás. Utáltam, de annyira tetszett a csaj, hogy nem akartam lebőgni előtte, ezért másztam fel a kötélen, mint a majmok a fára. Eddig nem is volt baj, hanem amikor jöttem le, megcsúszott a kezem, és a lábam közé szorított kötél elég rendesen megnyomta a zacsim, meg a golyóim. Leestem a matracra (kötél alatt mindig az volt), és magzatpózva görnyedve próbáltam valamit kezdeni a borzasztó fájdalommal. A lány látta, hogy nagy a baj és a röhögő osztálytársaimat félretolva hajolt le hozzám. A testnevelőtanárom mondta neki, hogy vigyen ki, ő majd folytatja az órát. Nagy nehezen felsegített, én meg meggörnyedve, nagyon lassan lépkedtem mellette. Bementünk a tanáriba és lefektetett az ott álló ágyra. Engedett egy pohár vizet, majd leült mellém. Kérdezgette, hogy vagyok, mondom megvagyok. Picit bosszús voltam, ezért kicsúszott a számon, hogy eddig is utáltam kötélre mászni, ezután meg még jobban fogok. Elkezdtünk beszélgetni, aztán láttam rajta, hogy egyre nő benne a bűntudat.

Egyszer csak rám nézett és azt mondta, hogy jobb lenne, ha megnézné, hogy minden rendben van-e, mert ha komoly a helyzet, lehet, hogy mentőt kell hívni. Éreztem, hogy nagyon durván elvörösödök, de az ő arcán semmi se változott: aggódott értem, segíteni akart. Mondta, hogy biológia szakos, ért hozzá. Mégiscsak ő a tanár, hát engedtem.

Lassan lehúzta a gatyám és finoman a kezébe fogta péniszem, meg a golyóim. Már annyira vert a szívem, hogy fájdalmat nem is éreztem, viszont az érintésétől szép lassan merevedésem lett. Láttam, hogy elmosolyodik, majd rám nézett. Azt mondta, hogy szeretne kárpótolni a történtekért, de nem akar bántani. A szívem a torkomban volt, szinte szólni se tudtam, csak valahogy elrebegtem, hogy bejöhetnek. Erre megrázta a fejét, hogy már régen bezárta az ajtót és engedjem el magam.


A többi csak ránk tartozik.


[link]

2014. szept. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kálmix ***** válasza:
93%

Basszus hol voltak ezek a szaftos jelenetek! Nálunk nem volt semmi lobogó mell, vagy fodros franciabugyi. Hát a forróvérű tanárnéniről nem is beszélve! :D

Nálunk a legviccesebb jelenet kitelt abból amíg az egyik srác átmászott a szomszédba a labdáért, de fennakadt a kerítésen és megvártuk a tanárt, míg leszedi XD


Ellenben volt olyan kínos jelenetem, mikor lazábban volt megkötve a fürdőnadrágom, hogy a fejes után valahogy anyaszült meztelen tértem fel, az uszoda víz felszínére!

Nagy szerencsémre senki sem készült búvárszemüveggel :)

2014. szept. 10. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
95%

8.-os koromban történt. Tesióra úgy zajlott hogy 20 perc torna (talaj, kötél, bordásfal, szerek, mindenféle, mindig más) utána 20 perc szabad labdajáték. Egyik nap valami talajgyakorlatot csináltunk, és úgy kezdődött h széttett lábbal ültünk a földön. Az egyik osztálytársnőm pont velem szemben ült, rövidgatya volt rajta és pont úgy állt a gatya, h a combjánál beláttam a bugyijához. Láttam hogy fehér meg fekete szín van ott, kiváncsi voltam hogy is van ez. Egész gyakorlat alatt úgy helyezkedtem, hogy minél jobban belássak, egész fura pózokban, így le is baszott a tanár h úgy tornázok mint egy nyomorék. De aztán sikerült végre közelebb kerülni és belátni, és láttam h a fehér bugyiból elképesztő mennyiségű fekete szőr látszik ki. Sosem láttam még ilyen puncit, még jobban meg akartam nézni, na ebből lett a baj. Bordásfalon lógtunk, leestem. Kórházba is vittek mert elrepedt mindkét a csuklóm. Talán ez volt a bünti, egy hónapig nem tudtam kiverni sem.

Ez a sztori inkább nekem kínos.

2014. szept. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!