Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig akkor bukkan fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig akkor bukkan fel a srác, aki tetszik, amikor már kezdek rajta túllépni?

Figyelt kérdés

nem egyszer fordult elő, nem egy sráccal.

nagyon tetszett, de én neki úgy tűnt, hogy nem. szomorkodtam, vártam, hogy keressen, volt, hogy én kerestem, de nem reagált pozitívan. eldöntöttem, hogy nem érdekel, akkor nekem sem kell ő. rá pár hétre felbukkant, rám írt.

ez történt most is, meg régebben is más fiúkkal.

ez miért van így?

19/L


2014. szept. 9. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért mert vagy érdekled őt, vagy te keresed a társaságát tudat alatt. Ha szingli vagy akkor ne lépj túl embereken ilyen könnyedén. Tudd meg a szándékukat, ne csak következtess.
2014. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ő egy shaman!
2014. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A túllépésnek az kezdete egy gondolat. A közepe hosszú, de a vége akkor van, amikor már nem zavar, h felbukkan.


A srácokat nem tudod irányítani, hogy mikor bukkanjanak fel, ezért inkább abban tudnék tanácsot adni, hogy hogyan dolgozd fel a szakításod.

2014. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vajon ez egy égi jel? Lehet egymásnak vagytok teremtve?

kisebb zökkenők vannak köztetek, amiken úrrá tudtok lenni, vagy teljesen kizárt, hogy egymásé legyetek?

2014. szept. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kálmix ***** válasza:
Hát ha újra és újra felbukkannak a srácok, akik korábban rosszul reagáltak a megkeresésedre, akkor hajtst el a gec-ibe. teperjen egy kicsit, hogy végig fusson a kis agyán, hogy komolyan gondolja-e. Csak mert akkor még sok-sok ilyen felbukkanás bekövetkezhet, mert tudod felbukkan, összejösz vele, később szakítasz, mert nem vált be. Jöna következő, vágyakozól, lemondasz, felbukkan(!), összejöttök, később aztán szakítás...és a többi. Örök körforgás lesz!
2014. szept. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!