Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szerelem ellen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szerelem ellen?

Figyelt kérdés

A szerelmet istencsapásának gondolom (voltam szerelmes, tudom miről beszélek). Zavarnak a párok az utcán, a filmekben, bárhol és utálom őket ahogyan nem tudnak viselkedni az emberek közt. Hogyan tudnám magam érzéketlenné tenni? Se férfi, se nő után nem vágyom, mondhatni nagyon frigid, rideg vagyok , de a szerelmesek látványa nagyon agresszívvá tesz. Aki szingli, az hogyan védekezik ilyen csapásoktól?

köszi!

22/L



2014. szept. 9. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasizz be, ez az egyetlen módja. Mondjuk neked nehéz lesz, talán lehetetlen is.
2014. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, de képtelen vagyok fenntartani emberi kapcsolatokat, tehát nem megoldás
2014. szept. 9. 19:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért vagy képtelen?
2014. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Derilium c. film-ben van a megoldás a számodra ;)
2014. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha VALÓBAN nem vágynál párkapcsolatra, akkor szerintem nem váltana ki belőled ellenséges érzéseket a párok látványa, és teljesen semlegesen tudnál hozzájuk viszonyulni.


Szerintem érdemes lenne arra saját magadnak egy őszinte választ adni, hogy nincsen-e esetleg valamilyen feldogozatlan párkapcsolati problémád, csalódásod, rossz tapasztalatod, amivel hasznos lenne foglalkoznod, akár terápiás segítséggel, ha egyedül nehéz falat.

2014. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, talán hiányzik belőlem az empátia, vagy távolságtartó, zárkózott vagyok stb. de a legjobban talán azok az emberek tudnák megmondani, akik egykor nagyon jó barátaim voltak, de egy pillanat alatt a szemükben r**anc, p***a stb. lettem (máig sem tudom, h miért, mert ezeket a szavakat én olyan nőre használnám, aki mindenkivel ágyba bújik vagy flörtölget , és én nagyon nem tettem ezt, mert nem érzek vonzalmat senki iránt)
2014. szept. 9. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

5-ösnek adok igazat én is, még nem találtad meg a párod egy múltbéli, nagyon rossz tapasztalat mélyen gyökerező problémája válthat ki belőled ilyen "ellenséges" érzést, szingli vagyok 2 éve és egy nagyon csúnya szakítás után váltam azzá, DE feldolgoztam mert fel kellett, olyat kell keresni aki megért elfogad és megbízhatsz benne, ennyi olyan ember nincs aki ne vágyna emberi kapcsolatokra, nincs ellenszere a párok ott lesznek mindig,


2 év után én már elfogadom h nekem "most" nincs de ha lesz v alakul valami nem zárkózok el, de nem is ugrok fejest egy ismeretlen vízbe, 1x bőven elég volt

f/23

2014. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szerelem puszta kémia, nem több. Sejtek, szerves anyagok egymásra gyakorolt hatása. Kb 3 év múlva elmúlik. Én erre gondolok általában, plusz arra, hogy RENGETEG rossz kapcsolatban élő ember van, és hozzájuk képest iszonyat szerencsések vagyunk. Gyakorlatilag nyílt a világ számodra, tanulhatsz, foglalkozhatsz hobbikkal, minden csak rajtad múlik. Ha nem érdekelnek az érzelmek ott vannak a fizetős lehetőségek stb. Ha ezt dobta a gép, akkor meg kell tanulni ezzel együtt élni és kihasználni az előnyét. Mindennek van előnye és hátránya, szóval a hozzáállásodtól függ. Aki pedig párkapcsolatban van, korántsem biztos, hogy boldog is, ezt sose feledd!


Én is itt vagyok 24 évesen, mindennemű párkapcsolati tapasztalat nélkül. Bizonyos emberek szemében lúzer vagyok, viszont egy nagyon jó szakmát tanulok egyetemen (amit nagyon szeretek csinálni), hangszereken játszom, olvasott vagyok, sok olyan dolgot letettem már idáig is az asztalra, amit elég kevés ember mondhat el magáról. És még csak akkor jön a java, ha végzek, szeretnék kimenni külföldre, kihozni magamból, amit csak tudok. Ugye, hogy így már nem is tűnik az ember olyan kis lúzernek?:D Aki pedig egy sima átlag ember, és nagyra van, hogy van egy párkapcsolata, hát nem is tudom, szerintem túl nagy ott az a bizonyos pofa. 24/F

2014. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kálmix ***** válasza:

Az hogy ilyen heves érzelmeket vált ki belőled pusztán egy pár látványa, nagyon ellentétes dolog azzal, hogy rideg vagy.

Na de nem is a megfogalmazás miatt írok most, hanem hogy válaszoljak valami értelmeset. Szerintem nagyon felkavart téged a legutóbbi szerelmed és ezért irritálnak ennyire a párok. Valahogy fel kell ezt dolgoznod és továbblépned.

A szinglik pont az igazit keresik, tehát nyitottak minden érzelemre. Szerintem ők nem tudnak segíteni.

Ha túl jutsz ezen az agresszív érzelmi-hullámon amit a párok kiváltanak, onnantól egyszerűen nem kell többet randizni és már többé nem is áll fenn, az újabb szerelmi csalódás lehetősége.

2014. szept. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!