Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből még kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még kapcsolat vagy csak barátzóna?

Figyelt kérdés
A nyáron megismertem egy lányt,akivel nagyon sokat beszéltem,de mostanában nem ír,nem válaszol a leveleimre.Most nem tudom,elakar felejteni vagy mi? Esetleg össze jött neki valami pasi? Legközelebb már csak nyáron fogunk találkozni,vagy őszi-téli szünetbe és úgy néz ki,hogy ez minden évbe így lesz,amíg sulisak vagyunk.197 km van közöttünk és érettségi után tervezgetném vele a jövőmet,hogy majd össze költözünk.

2014. szept. 9. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán nem ér rá az iskola miatt és annyira nem is fontos neki a dolog. Végül is milyen kapcsolat lenne már ez, hogy találkoztok max. 2-3 alkalommal egy évben? Értelmetlen.
2014. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kálmix ***** válasza:

Ez nagyon gyenge táv-kapcsolatnak hangzik. Még nem kifejezetten barátzóna, de kissé unfer is lenne ekkora távolságból lekötni vagy úgymond sarokba szorítani az érzelmeiddel.

Akkor lépjél, ha már valahogy fizikailag közelebb kerültök egymáshoz. Pl. albérlet azonos városban.

Ugyanis ha most rázúdítod ilyen évi 2-3 alkami találkozással a szerelmed, akkor lehet örökre bezárul a kapu.

2014. szept. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!