Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerelemből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés

Ha őszintén szerelmes voltál egy nőbe, de ő elutasított, és barátságot szeretne, ti tudnátok csak azt érezni, vagy titokba többet?

(a kérdés úgy értendő, hogy a férfi el is fogadja a barátságot, tehát azt ne írjátok hogy nem is mennétek bele barátságba.)


2014. szept. 10. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most valahogy így vagyok, csak én szeretnék barátságot, mert alapból barátságnak indult a dolog, csak aztán én többet akartam, de kár volt érte...Az, hogy tudnám-e csak azt érezni, az nem biztos, de megoldanám ezt a problémát.
2014. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

...tehát "friend-zone"-ba rakod a pasit, egy srácnak nem esik jól, ha "szerelmes" és azt mondják neki, bocs de max barát, gondolj bele neked h esne, ha szerelmes lennél egy srácba ő meg azt mondja, "bocs nem, max barát"?


De természetesen ha le tudja kezelni a dolgot, lehet barátság, sok mindentől függhet.

f/23

2014. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te hogy éreznéd Magad, ha szerelmes lennél egy srácba, aki közölné Veled, hogy max. barátok lehettek? Persze elfogadod, barátok lesztek, utána meg azt nézed, hogy egy másik lányt, ölelget, csókolgat...


Szóval?

2014. szept. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem! Eleve férfi-nő barátság nem létezik ...
2014. szept. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
@4: Létezik. De a fent vázolt helyzet nem erről szól.
2014. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most a legeslegjobb barátom az a lány, aki egykor életem nagy szerelme volt.
2014. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!