Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ency97 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik meg minden és nem merek ránézni ő viszont sokszor rámnézett. Csak az van hogy kiderült hogy van barátnője akkor miért van az hogy még mindig rámnéz nem értem. Ha van neki csaja akkor nem vele kéne foglakoznia?

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van és én sem értem...ha van barátnője akkor miért engem bámul...
2014. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bámulni lehet, csak vágyni rá nem jó ötlet.
2014. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az a gond hogy nem tudok kiigazodni rajta de mind1 mert így úgyse lehet semmi.
2014. szept. 10. 19:58
 4/5 anonim válasza:
Szerintem azért van mert tetszel neki, csak nem mer feléd közeledni ezért csak bámul..... Az meg hogy van barátnöje csak egy dolog.....
2014. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nalam is ez a helyzet :/ csak kicsit kellemetlen volt mikor a bnoje mellette volt es akkor is bamult.
2014. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!