Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el azt az emberek mikor egy idősebb asszonynak fiatal szeretője van? 45/N

Figyelt kérdés
2014. szept. 10. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan leszarom.
2014. szept. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert az emberek szeretnek ítélkezni, kibeszélni másokat, mivel irigy, önző lények.
2014. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

így van.

Én sem ítélem el. egészségedre.

2014. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


nézd végig...

2014. szept. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó XD a Mónika Show amúgy is alapműveltségnek számít, főleg a Mágnespicshájú.
2014. szept. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
azt megfigyeltük a videóban, hogy a két csaj öli egymást a pasi meg gyakorlatilag néz, aztán röhög rajtuk? Ki is csinál bohócot magából? :D
2014. szept. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 pénzért elég sokan.. de van, aki ingyen is vállalja.
2014. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el , csak nekem egy kicsit fura. Talán azért mert nem sokszor hallok ilyet meg nem is ismerek ilyen embereket. Én inkább olyanról tudok ahol a férfi az idősebb. De ismétlem h nem ítélem el az ilyesmit !
2014. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán mert "jobb" más dolgán rugózni; vagy mert szokatlan - bár ma már nem jellemző ez -; vagy mert féltékenyek, mert neki összejött és valóban szeretik egymást, míg a másik ember meg sem meri változtatni az esetlegesen rossz kapcsolatát; vagy mert eszébe jut, a fiatalsága, hogy ő mit rontott el, stb., és gonoszságképp inkább rugózik ezen a dolgon, minthogy inkább csendben maradna.
2014. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!