Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány osztálytársam, de én csak barátként kedvelem. Mi a teendő? 17L

Figyelt kérdés

Én magam egyaránt vonzódom fiúkhoz és lányokhoz is.


Ezzel az osztálytársammal első iskolai nap óta jóban vagyok, sokag járunk el együtt iskolán kívül is, nagyon kedvelem, okos, szép, vicces, eredeti lány.


Osztálykiránduláson voltunk hétfőtől tegnapig.


Kedden, mint egy valamire való 11. osztály sikerült berúgnunk. Tequiláztunk, ez a lány a nyakamról nyalt sót, egymással voltunk egész este, de ilyesmit más barátnőimmel is szoktam csinálni, nem érthette félre. Mikor mentünk vissza a szállásra, megállított és szerelmet vallot, aztán próbált megcsókolni. Visszautasítottam, azt mondta, hogy jó, úgyis erre számított, de legalább akkor nem kell tovább gondolkodnia kettőnkről.

Ma elég keveset beszéltünk, került egész nap.

Mit tegyek? Ezek után is szeretnék vele lenni, de nem vonzódom hozzá.



2014. szept. 11. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Baxki ahogy olvastam eskü elkeztem felizgulni :P


18g

2014. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el ezt neki és utána adj egy kis időt, hogy feldolgozza. Sajnos mást nemnagyon tudsz mint várni.
2014. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező őszinte leszek.!! Az egyik régen még az ilyen kérdéseket vagy fiú vagy lány tette fel fiú-lány kapcsolat.. A Normális. Rémlik Valami?:D Nem lány-lány vagy fiú-fiú. A Másik, az nem is érdekel hogy másik lánnyal vagy együtt vagytok együtt lány létetekre, nem itélem el, illetve csak akkor ha nyilvánosságra hozzátok , mert gusztustalan, tök mind1 hogy lány lánnal vagy fiú fiúval minkét nem részéről gusztustalan és undorító. Nagyon elku@@ult már az a világ. De ha ilyeneket csináltok, lehet hogy erre "izgul" is néhány fhü@@e fiú,, de gusztusualan. És ráadásul 17 vagy és alkoholt iszol? De ez sem érdekel, hanem igazából az hogy a mai lányok ha ilyenek (tisztelet a kivételnek persze) hogy csak úgy csokolgatják nyalják egymást,, isznak mint állat, stbb.. az szerintem nem életre való,, illetve nem nagyon lesz tartos kapcsolatod majd.. Nekem pl. nem kéne ilyen lány, aki iszik, meg ilyeneket csinál.. Lassan már az lesz lány udavorl a másik lánynak elmennek együtt gyertyafényes vacsorára,, ugy mint a fiú -lánnyal radnizgatnak,, stb romantikáznak,, stb.. mint a fiú-lány ,, ügye hogy nem természetes?? Ha a fiúkhoz vonzodsz velük tördjél,, bartánőiddel pedig barátnők legyetek sőt inkább az se ha ilyenket csinál a barátnőd.. Tanuljál inkább...

22/f

2014. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: Jól tanulok, a város egyik legjobb iskolájában, a tanárok szeretnek, benne vagyok a DÖK-ben.

Az, hogy melyik nemhez vonzódom, szerintem édesmindegy, és nem csak a négy fal között, miért kéne szégyellnem?

És ez az álszentség sem tetszik, hogy probléma lenne, ha egy középiskolai osztálykiránduláson ivászat folyik, mert 10-20-30 évvel ezelőtt sem volt másképp.

Javaslom neked is a tanulást, mert az írás, mint látom problémát okoz.

Szerencsére elég liberális környezetben élek, hogy ne konforntálódjak olyan szűklátókörű egyénekkel, mint te magad.


A történetemben a felek neme teljesen lényegtelen, abban szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan nyerjem vissza a baráti viszonyt, amit nem kívánok elveszíteni ezzel a lánnyal.

2014. szept. 11. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mobilról írok azért vannak helyesírási hibák. Szűklátókörű? Az inkább ti vagytok. De majd rájössz.. A lényeg, hogy aki iszik, ilyeneket csináltok mint amit írtál, stb stb lány létére,, főleg 17 évesen azokból nem lesz valami művelt ember, (persze ne legyen igazam) de sajnos így van. Nem véletlenül van sok lány nő prosti is. Nincs jobb kell a pénz, ezt csinálják. És amit te leírtál az ehhez hasonlít mint amit ők csinálnak. Bulizni szórakozni másként is lehetne de sajnos a legtöbb velem egykorú fiatal a legtöbb mind ilyen amit én sajnálok pláne hogy én is fiatal vagyok csak én nem vagyok ilyen se 17 évesen nem voltam sem most 21 évesen.
2014. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék vitába belemenni, a lényeg, hogy szerintem ez az "életstílus" úgymond egy jó rosta...és így is lehetek művelt, mert nem napi szinten bulizok én sem, hanem hétvégente, dolgosabb időszakban kéthetente, mert művészetis vagyok, így sokszor van hétvégén is külön rajzórám. Nem ezen múlik egy ember jelleme, mert lehet, hogy néha van egy-egy meredekebb estém, de reggel a buszon átadom a helyem a néninek, emellett nyelveket beszélek, itthon sokat segítek a háztartásban. Remélem érthető, mire akarok kilyukadni.


Viszont tényleg a problémámra szeretnék választ kapni, ha #3 válaszoló, szeretnél még valamit mondani, kérlek üzenetben tedd meg.

2014. szept. 11. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést én irtam volna mert meg május körül én is igy voltam:) de szépen elmondtam neki hogy sorry másért vagyok oda és hogy remelem ettől még barátok maradunk:) azert kerülhet téged mert ugye kellemetlenül érzi magát ami érthető:) szerintem simán megfogja érteni ha simán leírod neki mi a helyzet:) nálam mázlira igy volt:)
2014. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!