Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lányt válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés

Hi!

Van 4 lány aki tetszik.

Az egyik full extrás kicsit alacsonyabb, fiatalabb nálam, de eléggé beképzelt. A másik az előző barátnője, ő is eléggé jó csaj és nem is beképzelt. Van még egy általam nagyon szépnek ítélt lány aki nagyon szép (szerintem) és aranyos, kedves, de mások szerint 10-es skálán 5-ös[talán mert kreol bőrű, de még mielőtt elkezdene valaki romázni, nem az hanem más származású]...

A 4. egy kicsit buta lány, de lényegében aranyos, ő nem is tetszik annyira, meg hát magasabb is nálam. Az előzőek mind alacsonyabbak.

Szerintetek kit?


2010. jan. 18. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Honnan a bánatos magasságos megváltó jó istenből tudjuk?????????????

Amelyiket akarod!

2010. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
egyiket se ha nem tudod eldönteni
2010. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Amelyiknek adott pénzt az anyád, hogy járjon veled.
2010. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
2. vagy a 3. , de a harmaadikért eléggé oda lehetsz:)
2010. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mennyé szvingerklubba.

Vagy nyomjátok öten az oviba.

2010. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
figyelj...sztem válaszd az 5.-et (nem irtam el)...kicsit többet is irhattál volna róluk, DE akkor sem tudnám megmondani hogy melyiket válaszd... ez nem a mi döntésünk...
2010. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mindegy,csak engem ne!
2010. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én vagyok az 1-es, és az anyád a beképzelt, te kis pondró
2010. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezen röhögtem :D

"Van még egy általam nagyon szépnek ítélt lány aki nagyon szép (szerintem)" kétszer ugyanazt leírni egymás után vicckes...


Szerintem választ Aki szép, aranyos kedves és nem roma, de kreol bőrű... ki a f*szt izgatja az, hogy mások szerint 5/10, ha neked csak 5-ös a skálád?


A többit miért ne?

A 4. már alapból ki van lőve.. hülye,m magas és nem is tetszik.. akkor minek mondtad? :D


1. beképzelt.. rossz pont.. és van egy barátnője, aki bejön.. szal ebből még lehet para, ha végül mégis inkább a barátnő tetszetne.. de már kapcsolatba léptél a fullextrás egyeskével

2.Nem beképzelt, de van egy beképzelt barátnője aki még ... stb.. ugyanaz, mint amit az egyeskére írtam...


TEHÁT A JÓ VÁLASZ: 3. :D

2010. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Sztem legyen az elsö. Nincs benne a 20000km sem. Remélem azért a központizár nem fogja kizárni az elejtromos ablakemelőt!
2010. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!