Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak is kenegetni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak is kenegetni kell magukat, ha a csajuknak fertőzése van, Hüvelygomba, vagy nekünk elmúlik magától?

Figyelt kérdés
Kb 2 hétig nem tudunk majd lefeküdni, szerintetek ha nem kenem annyi idő alatt elmúlik magától is? Már ha van nekem is. 19F
2010. jan. 18. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
hüvelyed van b*zdmeg? hogy lehetsz ilyen sötét k*csög?
2010. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább kenegesd magad, nehogy komolyabb gubanc legyen belőle. Ennyit megér...
2010. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, itt olvastam hogy oda vissza játékon alapszik, hiába kúrálta ki magát, ha én visszadhatom neki te nyomorék tudatlan balf*sz!!!!!!!!!!!!!pont ezért kérdem, hogy nekem is kenegetni kell e így hogy 2 hét no sex??
2010. jan. 18. 22:50
 4/14 anonim ***** válasza:
a fertőzést alapből tőled kapta el, jó lenne ha normálisan tisztítanád a szerszámot
2010. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
rendesen tisztítom
2010. jan. 18. 22:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Találtam egy jó kis cikket:

[link]

Elsővel meg ne foglalkozz! :D

2010. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
basszus, hiaba tisztitja, nem moshatja meg sosavval, h tuti tiszta legyen. menjetek el mindketten orvoshoz, majd ő megmondja, mit kell tenni.
2010. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos,hogy tőled kapta el.Elkaphatta wc-n is,uszodába,bárhol.Kend magad,nem hinném,hogy magától elmúlik.
2010. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kenjed magad, bizony! Simán visszafertőzheted! Nekem nőgyógyász kikötötte, amikor összeszedtem valamit, hogy a pasim is kenje magát!
2010. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
en EU s vok es en ugy tudom h feltetlen kell kezeld te is magad mert ha nem allandoan egymast ujra fertozitek de o is a 2 het alatt kezelje magat es utana is ha meg van mert a gombat eleg nehez kikezelni ugy h a kezeles utan se art pl gumival meg amig 1 vizsgat nem csinaltok h biztosra kiirtottatok mindketten a gombakat.sztem a szex is mehet gumival ha nem akkor inkabb varjatok mig gombatlanok lesztek.
2010. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!