Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak erős az arcszörzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak erős az arcszörzete, az én bőröm meg túl érzékeny! Mit tudunk csinálni hogy ne írritálja a bőröm?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
a férjem gyakran borotválkozik. szinte minden nap. így ezzel semmi gondunk! amúgy az övé is nagyon szúr.
2010. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A helyzet ismerős, nekem ugyan nincs az a bivalyerős szőrzetem, de volt olyan csajom, akivel csak akkor tudtam csókolózni, ha megborotválkoztam, mivel eléggé kidörzsöltem a száját és könnyen begyulladt neki. A megoldás egyértelműen a borotválkozás napi szinten, ennyi.
2010. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de nincs valami ször puhitó krém vagy valami ilyesmi?Mert ő is hiába borotvákozik meg este már reggel ha a bőrőmhöz ér akkor végem mert bepírosodok és össze vissza vág! :(
2010. jan. 19. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy növessze meg 6-8 centire az már fincsi pihepuha XD
2010. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
körszakáll esetleg még segíthet, próbáljátok ki!
2010. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
használjon borotválkozás utáni krémet az puhítja az arcbőrt de ne arcszeszt .
2010. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek, ugyan ez a helyzet nálunk is, olyan vörös tudok lenni mint a rák. De arcszeszt sem használhat mert arra is allergiás a bőröm. Nálunk is a gyakori borotválkozás a megoldás, és én is bekenem az arcom valamilyen bőrnyugtató krémmel ha kidörzsölné, és akkor egy óra alatt el is tűnnek a piros foltok rólam.


21

2010. jan. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kellemetlen, mi férfiak már csak ilyen szőrösek vagyunk az arcunkon. Képzeld, az én barátnőm meg a feje tetején hagyta meg a szőrt hosszúra, már a háta közepéig ér.
2010. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12.43-nak nem tudom mi a baja
2010. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A 12:43-as bunkó,nem kell ilyenekkel foglalkozni! :(

A többieknek meg köszönöm a tippeket!

;D

2010. jan. 19. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!