Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve ismerjük egymást és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve ismerjük egymást és most csak úgy lelép külföldre. Hogyan vehetném rá, hogy ne tegye?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, akivel kb. 1 éve ismerkedtem meg. Tényleg legjobb barátok lettünk, mindent megbeszélünk egymással, ha barátnővel kapcsolatban kellett neki egy kis segítség, vagy biztatás, azt is, de most mégis történt valami. Valami, amiről azt mondja, nekem nem kell tudnom. A minap annyit mondott, hogy hamarosan elutazik huzamosabb ideig. Kérdeztem az okát, azt mondta, majd idővel megtudom. Fogalmam sincs, mi történhetett, miért titkolózik, de nem akarom elveszíteni. Rajta kívül nagyon kevés ember van, aki ennyire közel állna hozzám.

Van valami ötletetek, hogyan tudnám rábeszélni, hogy ne menjen? Egyáltalán mi lehet a probléma?!

20L (ő 20F)


2010. jan. 19. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg a barátod, akkor nem tartod vissza. inkább támogatod, ha menni akar.

bár az nagyon fura, hogy nem mondja el miért....

2010. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet belédzúgott, és nem tudja kezelni a helyzetet. Nem történt olyan, hogy felvetette, hogy mi lenne ha esetleg ti ketten... És erre kaphatott olyan választ ami abszolút elutasító?

Eként ha anyagilag nem szorul rá, de mégis ki akar menni, az olyasmit takarhat, hogy vmit le akar zárni (legalábbis én hasonlóképpen szoktam megoldani).

24/F

2010. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még régebben mondott egy olyat, hogy túl jó nőnek tart engem magához, de barátként mellettem szeretne lenni. Akkor nem fejtegettük túlzottan ezt a témát tovább, tudtommal semmivel nem bántottam meg ilyen téren.

Én először arra gondoltam, menekülne. Vagy hogy így akar tőlem távol kerülni. Akkor ne erőltessem, és majd elmondja, ha akarja?

2010. jan. 19. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez tipikus az az eset, amikor a srác többet érez a lány iránt, mint barátság, de az esze mást diktál, viszont a szíve belehal a fájdalomba, és muszáj menekülni, azaz felejteni! Ehhez pedig mint tudjuk, mi kell??? Jó nagy távolság!!
2010. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12:26, tiéd valószínűleg a helyes megoldás, ha ezt nem is túlságosan könnyű belátni. Ha akarod, hogy maradjon, és szereted is, akkor neked kell közbelépned. Ha nem szereted, csak mint barátot, akkor hagyd elmenni.
2010. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindegyikőtöknek a válaszokat.

Magam sem tudom, mit tegyek. Mivel nem tudom az igazi okot, amiért menni akar, ezért nem merek lépni. Tudom, hogy ez most hisztinek tűnik, és lehet én csinálok a bolhából elefántot, de nekem ő tényleg fontos személy az életemben, annak ellenére, hogy nem szerelemből szeretem.

Nagyon hirtelen döntötte el mindezt, esélyem sem volt bármit is reagálni, hiszen a kész tények elé állított.

2010. jan. 19. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:
12:26. tutira igazad lehet. teljesen egyetértek. voltam igy énis.
2010. jún. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!