Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem válaszol, ha írok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol, ha írok neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik nekem egy férfi, én is tetszem neki mivel facebook-on like-olja a képeimet.

Tegnap este ráírtam, elolvasta, de nem írt vissza.

Most akkor mi van? Mit tehetnék még?


2014. szept. 13. 13:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán mégsem érdekled, mint nőt, így nem is sürgős neki, hogy válaszoljon.
2014. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

" én is tetszem neki mivel facebook-on like-olja a képeimet. "


Ez még nem azt jelenti, hogy tetszel neki. Persze nem lehetetlen, de ebből ne vonj le semmit.

2014. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Nahát, tegnap este óta nem válaszolt....

Ne tegyél semmit, ha akar, válaszol. Lehet, hogy nem jössz be neki annyira, mint gondolnád.


Máskor ne a család kategóriába írj társkeresős kérdést.

2014. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Ez még nem azt jelenti, hogy tetszel neki."


Akkor miért like-olja a képeimet?

2014. szept. 13. 13:55
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Hú, ha mindenkitől akarnék valamit, akinek lájkoltam a képeit, akkor én lennék a világ legnagyobb kvája :)


Komolyan most már ez számít?


Amúgy, ha akar tőled valamit, ír. Ha nem, akkor nem. De ha visszaír, még akkor sem biztos, hogy akar valamit, csak egyszerűen nem bunkó.

2014. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, 15? A facebookon ha like-olunk valamit, az nem azt jelenti, hogy az illető tetszik nekünk.


Te jó isten, hány pasi tetszene nekem, ha igaz lenne a teóriád :D Sőt, a párom is like-olja más nők képeit, és elég nagy baj lenne, ha ebből azt szűrném le, hogy tetszenek neki...

2014. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Mit írtál neki pontosan? Mert az sem mindegy...
2014. szept. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Beszélgetni azért lehetne és majd kialakulna valami.
2014. szept. 13. 13:58
 9/21 A kérdező kommentje:
7# "Szia" ennyit írtam neki. Szerintem ez nem olyan dúrva, hogy ne válaszoljon rá.
2014. szept. 13. 14:00
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Én nem akkor lájkolok képet, ha össze akarok jönni valakivel, hanem ha tetszik, amit a képen látok.

Ez tényleg ilyen bonyolult?

2014. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!