Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak szerintetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szerintetek olyan lányok, akik el tudja fogadni ezt a hibát?

Figyelt kérdés
Az önbizalomhiányról lenne szó.
2014. szept. 13. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik exem is az volt. Sajnos egy idő után eléggé az agyamra ment a dolog.
2014. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

egyszer volt egy önbizalomhiányos pasim. el is fogadtam. de mivel nem tudta elhinni magáról, hogy annyitér, mint bárki más, megrontotta a kapcsolatunkat az állandó és elég durva féltékenykedésével.. :/

szóval magát az önbizalomhiányt el tudom fogadni, a legtöbb embernek van valamilyen szintű, de a vele járó dolgokat...hát, arra nem mondhatok semmi biztosat

2014. szept. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
el lehet fogadni, de ez nem azt jelenti, hogy az illetőnek ezen nem kell dolgoznia. vannak olyan aspektusai, amik hosszú távon nem tolerálhatók, pl. amikor valaki önbizalomhiány miatt féltékeny még a fűszálra is, amire a barátnője ráült. alapvetően nem dobnék ki pasit emiatt, de akkor igen, ha rámtelepedne, megelégedne ezzel az állapottal, és engem is belerántana.
2014. szept. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Önmagában el tudnám fogadni,mert magam is küzdök vele,viszont azt elvárnám,hogy igyekezzen megbízni bennem cserében.
2014. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ennek talán az az előnye, hogy jobban tudom "kezelni", ha másnak is ez van, mintha sosem hallottam volna erről a jelenségről.
2014. szept. 13. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Volt önbizalomhiányos barátom és semmi baj nem lett volna vele de annyira zavaró volt az amit csinált,hogy én azt nem tudtam tolerálni. Féltékeny volt az összes ismerősömre, aki csak rám mert mosolyogni, aki csak írt nekem. Csak akkor nem írogatott, akkor nem hívott ha aludt. Ha nem válaszoltam akkor megsértődött, kombinált. Én ezt nem tudtam elviselni.
2014. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!